کد مطلب:  9086  1 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
استقلال دقیقه آخر پیکان را واژگون کرد

استقلال دقیقه آخر پیکان را واژگون کرد

1393/11/20به گزارش آسمونی به نقل از خبرآنلاین؛ بازی استقلال - پیکان در غروب روز گذشته اولین مسابقه ای بود که...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
esteghlal-vs-paykan-win-the-last-minute
esteghlal-vs-paykan-win-the-last-minute

1393/11/20

به گزارش آسمونی به نقل از خبرآنلاین؛ بازی استقلال - پیکان در غروب روز گذشته اولین مسابقه ای بود که وحید طالبلو دوباره در ترکیب استقلال قرار گرفت. طالبلو که رابطه خوبی با مهدی رحمتی ندارد، شاید به این دلیل در دروازه استقلال قرار گرفت که حضور رحمتی در آن سوی میدان، انگیزه او را برای درخشش در این دیدار تحریک کند.

پیکان با جمعی از چهره های مطرح فوتبال ایران مثل مهدی رحمتی، محمد نصرتی، ساموئل و سعید دقیقی به مصاف استقلال رفت تا شاید بتواند مانع تداوم ثبت نتایج خوب این تیم شود. استقلال که در هفته های گذشته نتایج خوبی گرفته و توانسته دوباره تهدیدی برای صدرنشینان شود، در نیمه اول نتوانست به پیکان گل بزند. پیکان هم در باز کردن دروازه حریف ناکام بود و نیمه اول بدون گل تمام شد.

در نیمه دوم استقلال و پیکان نتوانستند بازی خوبی انجام دهند و موقعیت هایی که ایجاد شد چندان جدی نبودند. به جز یکی دو صحنه، تیم ها موقعیت خاصی نداشتند و در پایان 90 دقیقه، هنوز نتیجه بدون گل بود. در یکی از حساس ترین صحنه ها، بازیکنان پیکان دروازه استقلال را هم باز کردند و علاوه بر آن، داور حتی می توانست برای این تیم پنالتی هم بگیرد اما رای داور به سود استقلال بود و پیکان نه به گل رسید نه به پنالتی. این بازی 5 دقیقه وقت اضافه حساس داشت؛ 5 دقیقه ای که در آن استقلال توسط سجاد شهباززاده به گل رسید و سه امتیاز حساس را به حساب خود ریخت. یک دقیقه بعد از این گل داور سوت پایان بازی را زد و مسابقه با برد یک بر صفر استقلال به پایان رسید.

استقلال هفته هجدهم لیگ برتر هم با گل دقیقه 92 امید ابراهیمی سپاهان را شکست داده بود.

با این برد استقلال 37 امتیازی شد و پس از نفت تهران و فولاد اهواز، در رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد.

: برای دریافت مشاوره درباره استقلال دقیقه آخر پیکان را واژگون کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «استقلال دقیقه آخر پیکان را واژگون کرد» در کادر زیر بنویسید :

5 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید