کد مطلب:  38191 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
استقلال 0 - 0 ماشین سازی ؛ نتیجه نگرفتن های شفر ادامه دارد

استقلال 0 - 0 ماشین سازی ؛ نتیجه نگرفتن های شفر ادامه دارد

مصاف ماشین سازی و استقلال با تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید .به گزارش آسمونی ، هفته یازدهم لیگ برتر با...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

مصاف ماشین سازی و استقلال با تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید .

به گزارش آسمونی ، هفته یازدهم لیگ برتر با برگزاری دیدار دو تیم ماشین‌سازی و استقلال از ساعت 15 در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز پیگیری شد . این دیدار نه چندان جذاب با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

با این نتیجه استقلال 15 امتیازی شد و به رده ششم صعود کرد . ماشین‌سازی نیز با یازده امتیاز از یازده باززی در رده یازدهم قرار گرفت .

نیمه نخست

نخستین موقعیت این دیدار به لطف اشتباه سهرابیان و فرصت طلبی رضا خالقی‌فر روی دروازه استقلال خلق شد اما ضربه محکم و قدرتی مهاجم ماشین‌سازی با اختلاف اندک به تور کنار دروازه برخورد کرد و دروازه استقلال باز نشد . ماشین‌سازی در ده دقیقه نخست بازی می‌توانست به گل برسد اما استقلال رفته رفته سوار بر توپ و میدان شد که بهترین فرصت آبی‌ها را مهدی قائدی در موقعیت تک به تک توپ را به تبریزی پاس نداد و در عوض شوت او را دخسوس ضربه دفع کرد . در ادامه بازی موقعیت خاصی نداشت و مهم‌ترین اتفاق این نیمه مصدومیت مجدد علی کریمی و خروج او از میدان بود .

نیمه دوم

ماشین‌سازی نیمه دوم را هم با یک موقعیت خیلی خوب آغاز کرد که موسوی شوت خود را دقیقا به جایی زد که رحمتی قرار داشت و توپ او با برخورد به پای رحمتی دفع شد و بازیکنان استقلال نفس راحتی کشیدند .  بازی تا دقیقه 57 آرام دنبال و کم حادثه دنبال شد تا اینکه مرتضی تبریزی در محوطه جریمه ماشین‌سازی صاحب فرصت گلزنی شد اما نتوانست به موقع ضربه خود را بزند و در نهایت این فرصت از دست رفت . استقلالی‌ها در دقیقه 67 صاحب موقعیت خطرناکی شدند که مهاجمان در سه مرحله متوالی مغلوب دخسوس و مدافعان ماشین‌سازی شدند و نتوانستند دروازه باز کنند . در ادامه نیز هر دو تیم حملات نه چندان زهرداری روی دروازه همدیگر داشتند اما نتوانستند به گل برتری دست یابند و در نهایت به تساوی رضایت دادند .

منبع : ISNA

: برای دریافت مشاوره درباره استقلال 0 - 0 ماشین سازی ؛ نتیجه نگرفتن های شفر ادامه دارد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «استقلال 0 - 0 ماشین سازی ؛ نتیجه نگرفتن های شفر ادامه دارد» در کادر زیر بنویسید :

2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید