مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  58269 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
شروع طوفانی تیم استقلال مقابل الاهلی با 5 گل

تیم استقلال ایران موفق شد با 5 گل در رقابت‌ های لیگ قهرمانان آسیا مقابل الاهلی عربستان، پیروز میدان شود.

به گزارش آسمونی، در جریان هفته اول رقابت‌های لیگ قهرمان آسیا و در گروه C، دو تیم استقلال ایران و الاهلی عربستان به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با پیروزی 5 بر 2 شاگردان فرهاد مجیدی به پایان رسید.

شروع طوفانی تیم استقلال مقابل الاهلی با 5 گل
شروع طوفانی تیم استقلال مقابل الاهلی با 5 گل

با این نتیجه در جدول گروه C رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، استقلال با توجه به گل زده بیش‌تر نسبت به تیم الدحیل قطر که در دیگر بازی این گروه 2 بر صفر الشرطه عراق را شکست داده بود، در صدر جدول این گروه از مسابقات قرار گرفت.

گل های تیم استقلال را فرشید اسماعیلی در دقیقه 5، محمد نادری در دقیقه 55 و مهدی قایدی در دقیقه 67 و 85 و شیخ دیاباته 88 از روی نقطه پنالتی برای استقلال به ثمر رساندند.

esteghlal-team-won
esteghlal-team-won

بازتاب شکست سنگین الاهلی برابر استقلال در رسانه‌های عربستانی

سعودی اسپورت

این سایت عربستانی با تیتر" فاجعه... شکست تحقیر آمیز الاهلی برابر استقلال در آغاز راه آسیایی" نوشت: دیدار استقلال و الاهلی با شکست سنگین 5 بر دو الاهلی به پایان رسید. هیجان در بازی خیلی زود آغاز شد تا جاییکه خطای بی مورد ادریس فتوحی یک فرصت خوب را نصیب استقلال کرد. نماینده ایران از این خطا نهایت استفاده را برد و توانست گل نخست را به ثمر رساند. الاهلی در دقیقه 27 موفق شد که گل تساوی را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا دو تیم به تساوی در نیمه نخست رضایت دهند.

در ادامه این گزارش آمده است: با شروع نیمه دوم الاهلی یک اشتباه دیگر را در خط دفاعی مرتکب شد و نادری گل دوم را به ثمر رساند. در دقیقه 67 قایدی توانست روی یک اشتباه عجیب دیگر از خط دفاعی الاهلی به گل برسد. السومه یکی از گل ها را جبران کرد تا الاهلی امیدوار شود اما این قایدی بود که با یک شوت سنگین بار دیگر اختلاف را به دو گل رساند. استقلال در دقایق پایانی یک گل دیگر از روی نقطه پنالتی توسط دیاباته به ثمر رساند تا یک پیروزی پر گل را به دست آورد و به صدر جدول رده بندی صعود کند.

الریاضیه

"ناکامی الاهلی به آسیا هم آمد"

این روزنامه عربستانی در گزارش خود نوشت: الاهلی ناکامی خود در لیگ محلی را به آسیا هم آورد تا جایکه یک شکست سنگین 5 بر دو را در دیدار نخست خود برابر استقلال تجربه کرد.استقلال با گل زود هنگام خود الاهلی را غافلگیر کرد اما عمر السومه این گل را جبران کرد. نماینده ایران نیمه دوم را توفانی آغاز کرد و اشتباهات زیاد بازیکنان الاهلی باعث شد تا آنها گل های زیادی دریافت کنند.

شروع طوفانی تیم استقلال مقابل الاهلی با 5 گل
شروع طوفانی تیم استقلال مقابل الاهلی با 5 گل

الشرق الاوسط

" شکست تاریخی الاهلی برابر استقلال

این روزنامه سرشناس اینگونه به شکست سنگین الاهلی واکنش نشان داد: الاهلی در دیدار نخست خود در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا یک شکست تاریخی را برابر نماینده ایران تجربه کرد. الاهلی با نتیجه 5 بر دو برابر استقلال شکست خورد که این سنگین ترین شکست این تیم در تاریخ لیگ قهرمانان آسیا بود.

عکاظ

" الاهلی سنگین ترین شکست خود را تجربه کرد"

روزنامه عکاظ با تیتر فوق نوشت: الاهلی در دیدار نخست خود در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه 5 بر دو برابر استقلال شکست خورد.

اسپورت 24

" الاهلی توسط استقلال 5 تایی شد. ناکامی الاهلی در نخستین آزمون خود با ریجکمپ"

این سایت خبری هم نوشت: الاهلی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا را با شکست سنگین برابر استقلال آغاز کرد تا جایکه این تیم که برای نخستین بار ریجکمپ را روی نیمکت خود داشت با نتیجه 5 بر دو شکست خورد. با این نتیجه استقلال در صدر جدول رده بندی قرار گرفت این درحالی است که الاهلی قعرنشین شد.

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره شروع طوفانی تیم استقلال مقابل الاهلی با 5 گل فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «شروع طوفانی تیم استقلال مقابل الاهلی با 5 گل» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید