کد مطلب:  3561  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قلعه نویی: باید با اختلاف 3 گل می‎بردیم / پنالتی الریان درست نبود

قلعه نویی: باید با اختلاف 3 گل می‎بردیم / پنالتی الریان درست نبود

تاریخ خبر : 1391/12/10امیر قلعه‌نویی پس از تساوی 3 بر 3 برابر الریان قطر در نشست خبری اظهار داشت: بازی زیبایی بود...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

تاریخ خبر : 1391/12/10

امیر قلعه‌نویی پس از تساوی 3 بر 3 برابر الریان قطر در نشست خبری اظهار داشت: بازی زیبایی بود من به لیگ قهرمانان آسیا تبریک می‌گویم. دو تیم فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشتند اما یک قانون نانوشته وجود دارد و آن اینکه وقتی گل نزنی، گل می‌خوری.

الریان 5 توپ روی دروازه ما آورد که سه تا از آنها گل شد. ما باید با اختلاف سه‌ ـ چهار گل این بازی را می‌بردیم. خیلی خوب و رو به جلو بازی کردیم و طبق آنالیزی که از حریف کرده بودیم توانستیم از نقاط ضعفشان به آنها ضربه بزنیم اما در ساختار دفاعی خودمان اشتباهاتی داشتیم.

وی ادامه داد: از کیفیت بازی راضی‌ام اما از نتیجه اصلاً راضی نیستم. ما توپ‌های زیادی را روی دروازه حریف آوردیم و چند بار توپ را به تیر زدیم و موقعیت‌های زیادی را خراب کردیم. توپ‌های ما یا به تیر دروازه می‌خورد یا با اختلاف کمی از کنار دروازه رد می‌شد. اگر عدالت فوتبال اجرا می‌شد باید با اختلاف سه گل پیروز می‌شدیم.

قلعه‌نویی در مورد وضعیت تیم الریان گفت:‌ الریان تیمی چندملیتی است. بازیکنان زیادی خریده اما کنترل بازی دست ما بود اگر بدشانس نبودیم باید با اختلاف سه گل می‌بردیم. با این حال با توجه به کیفیت حریف یک امتیاز هم بد نیست هر چند سه امتیاز حق ما بود حریف بازیکنان خارجی زیادی داشت ولی کنترل بازی دست ما بود و اگر مدافعان ما باهوش‌تر بازی می‌کردند می‌توانستیم پیروز شویم.

سرمربی استقلال در مورد نحوه قضاوت داور استرالیایی گفت: اجازه بدهید در مورد داوری حرفی نزنم. من معتقدم داور به سرعت بازی کمک کرد. شاید هم اشتباهاتی داشت اما بهتر است اکنون احساسی حرف نزنیم و پس از آنکه فیلم بازی را بازبینی کردیم در مورد قضاوتش اظهار نظر کنیم هرچند معتقدم گل عمران‌زاده درست بود و پنالتی حریف درست نبود. با این حال اجازه بدهید فیلم بازی را بازبینی کنیم و بعد در این مورد به طور قطعی حرف بزنیم.

: برای دریافت مشاوره درباره قلعه نویی: باید با اختلاف 3 گل می‎بردیم / پنالتی الریان درست نبود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «قلعه نویی: باید با اختلاف 3 گل می‎بردیم / پنالتی الریان درست نبود» در کادر زیر بنویسید :

3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید