باشگاه استقلال علیه «ایرانسل» بیانیه داد | آسمونی
کد مطلب: 12828 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
باشگاه استقلال علیه «ایرانسل» بیانیه داد

باشگاه استقلال علیه «ایرانسل» بیانیه داد

1394/09/16به گزارش آسمونی و نقل از سایت باشگاه استقلال، باشگاه استقلال با انتشار بیانیه‌ای نسبت به فعالیت‌های...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

esteghlal
esteghlal

1394/09/16

به گزارش آسمونی و نقل از سایت باشگاه استقلال، باشگاه استقلال با انتشار بیانیه‌ای نسبت به فعالیت‌های صورت گرفته غیر رسمی و بدون تایید باشگاه توسط برخی اپراتورهای تلفن همراه به ویژه ایرانسل واکنش نشان داد.
در این بیانیه آمده است:
باشگاه استقلال اعلام می‌کند سامانه 3090 ، تنها سامانه رسمی باشگاه استقلال برای ارتباط با هواداران بوده است. این سامانه که مورد تایید باشگاه استقلال است اخبار رسمی و مورد تایید باشگاه، آخرین اطلاعات از وضعیت تیم و دیگر جزئیات این باشگاه پرهوادار را به اطلاع هواداران می‌رساند. عواید عضویت در این سامانه نیز به طور مستقیم به باشگاه استقلال منتقل می‌شود که به این ترتیب هواداران با عضویت در این سامانه می‌توانند بدون واسطه از تیم محبوب خود حمایت کنند.
سامانه 3090 و باشگاه استقلال ضمن تشکر از اپراتور همراه اول برای حمایت از این سامانه اعلام می‌کند این سرویس در دیگر اپراتورها ازجمله اپراتور ایرانسل فعال نبوده و سامانه‌هایی نظیر 8010، 8030، 8011 و غیره که در آن از نام باشگاه و یا بازیکنان و مربیان استقلال استفاده می‌شود، فاقد صلاحیت و اعتبار لازم هستند و از نظر باشگاه استقلال نیز هیچ گونه رسمیتی ندارند و عواید فعالیت‌های آنها به باشگاه نمی‌رسد.
باشگاه استقلال با اعلام این موضوع از هواداران عزیز درخواست می‌کند که تنها با اپراتور همراه اول از سامانه 3090 استفاده کنند تا مقابل اقدامات سایر اپراتورهای غیر رسمی که به ضرر باشگاه پر طرفدار و مردمی استقلال خواهد بود، عکس‌العمل قاطعی نشان دهند. بدیهی است باشگاه استقلال از طریق مراجع ذی‌صلاح نسبت به پیگیری و توقف سوء‌استفاده سایر اپراتورها اقدام و حقوق باشگاه و هواداران پرشمار استقلال را استیفا می‌کند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره باشگاه استقلال علیه «ایرانسل» بیانیه داد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «باشگاه استقلال علیه «ایرانسل» بیانیه داد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 9 = ?