کد مطلب:  20110 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی اسماعیل حیدری

بیوگرافی اسماعیل حیدری

اسماعیل حیدری یکی از هنرمندانی است که در زمینه طنز و استندآپ فعالیت می کند. این هنرمند طنزپرداز از اقوام ترک ایرانی است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 آسمونی در این بخش بیوگرافی اسماعیل حیدری را برای شما عزیزان تهیه کرده است که از شما دعوت می کنیم تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

اسماعیل حیدری مراغه‌ای (زادهٔ 1328 در مراغه) طنزپرداز اهل مراغه است که به اجرای خاطره گویی و استندآپ کمدی می‌پردازد. اجراهای وی معمولاً به زبان ترکی هستند. شغل اصلی او در ابتدا، رانندگی کامیون و اتوبوس بود. او خنده رو و متواضع است. متأهل است و سه فرزند دختر و دو فرزند پسر دارد. در آبان 1394، شایعاتی مبنی بر فوت وی منتشر شده بود که از سوی او تکذیب شد.

از اسماعیل حیدری طنز پرداز و شومن بزرگ آذربایحان که با نقل و خاطره گویی به واقع جز هنرمندان درجه یک ترک است خبرهای ناگواری به گوش میرسد،این طنز پرداز که مدتی پیش بر اثر دیابت (قند خون) مجبور به قطع پاهایش شده بودند خبر فوتش در شبکه های اجتماعی دست به دست میشود

امابا توجه به نحوی انتشار این خبر از مبانی غیر رسمی و شبکه های اجتماعی مطمئنأ این خبر دروغ است و استاد طنز آذربایجان در سلامت کامل به سر می برد،از آنجایی که شخصی به نام سردار اسماعیل حیدری که در سوریه به شهادت رسیده در جستجوهای اینترنتی دیده میشود که شاید باعث این شایعه در بین مردم شده است.

: برای دریافت مشاوره درباره بیوگرافی اسماعیل حیدری فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بیوگرافی اسماعیل حیدری» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید