کد مطلب: 10404 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پسر اصفهانی، پدرش را به کشتن داد!

پسر اصفهانی، پدرش را به کشتن داد!

1394/04/10 به گزارش آسمونی، رييس پليس راهنمايي و رانندگي استان اصفهان اظهار كرد: ساعت 18 و 35 دقيقه روز يكشنبه در...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

پسر اصفهانی، پدرش را به کشتن داد!

1394/04/10

به گزارش آسمونی، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان اظهار کرد: ساعت 18 و 35 دقیقه روز یکشنبه در تماسی با پلیس راهور اصفهان اعلام شد که در حیاط منزلی واقع در یکی از محله‌های شهر اصفهان، یک دستگاه خودروی سواری با مردی 58 ساله تصادف کرده و باعث مرگ وی شده است لذا کارشناسان این پلیس برای بررسی موضوع به سرعت در محل حادثه حاضر شدند.
سرهنگ غلامی افزود: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد پسر 19 ساله‌ متوفی که فاقد گواهینامه است اقدام به رانندگی در حیاط منزل کرده و در یک حرکت ناخواسته از سمت جلو با پدر خود به شدت برخورد کرده و بر اثر این تصادف، مرد میانسال در دم کشته شده است.
وی تصریح کرد: علت اصلی این حادثه، بی مبالاتی راننده و عدم مهارت در رانندگی به دلیل نداشتن گواهینامه بوده است.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان به خانواده‌ها تاکید کرد: از قرار دادن خودرو در اختیار فرزندانی که فاقد گواهینامه هستند جدا خودداری کنید چراکه این کار نه تنها باعث به وجود آمدن آسیب‌ها و خطرات برای فرزندانتان خواهد شد بلکه امنیت و انضباط ترافیکی شهر را نیز برهم می‌زند و مسوولیت اعمال آنان نیز بر عهده والدین‌شان خواهد بود.

معرفی نویسنده:

پروفایل روابط عمومی آسمونی که موضوعات و مطالب آن توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، که بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «پسر اصفهانی، پدرش را به کشتن داد!»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 4 = ?