کد مطلب: 22514 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
انریکه: وارد جنجالی که درباره میچل به راه انداخته‌ شده، نمی‌شوم

انریکه: وارد جنجالی که درباره میچل به راه انداخته‌ شده، نمی‌شوم

به گزارش آسمونی، لوئیس انریکه تأکید کرد به جنجالی که درباره احتمال کمک میچل، سرمربی مالاگا برای کمک به رئال...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، لوئیس انریکه تأکید کرد به جنجالی که درباره احتمال کمک میچل، سرمربی مالاگا برای کمک به رئال مادرید جهت قهرمانی در لالیگا شکل گرفته، توجه نمی‌کند.

انریکه: وارد جنجالی که درباره میچل به راه انداخته‌ شده، نمی‌شوم
انریکه: وارد جنجالی که درباره میچل به راه انداخته‌ شده، نمی‌شوم

به تازگی این بحث مطرح شده است که امکان دارد مالاگا آخرین حریف رئالی مادرید در فصل جاری، بازی خانگی‌اش برابر کهکشانی‌ها را شل بگیرد تا این تیم با کسب پیروزی، قهرمانی‌اش را مسجل کند. این بحث ناشی از سابقه‌ای است که میچل به عنوان یک بازیکن پیشین تیم فوتبال رئال مادرید دارد.

 لوئیس انریکه، در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا شب (شنبه) تیمش برابر اسپانیول در دربی کاتالونیا، اظهار داشت: نه به این حرف‌هایی که زده می‌شود اهمیتی می‌دهم، نه این چیزها می‌تواند طرز تفکر من را تغییر دهد. من به همین راهی که در این چند سال رفته‌ام ادامه می‌دهم. من وارد این بازی که شما برای هفته آخر، شکل داده‌اید نمی‌شوم، بازی که یکی می‌گوید «آ» دیگری می‌گوید «ب» و یکی دیگری می‌گوید «ز». هر کسی فراتر از تعلق خاطری که به یک تیم یا رنگ خاص دارد، وظیفه‌ای دارد که باید به آن عمل کند و من هم می‌خواهم به وظیفه خودم عمل کنم.

انریکه در پاسخ به این سؤال که انتظار دارد چه عملکردی را از اسپانیول در بازی فردا شب ببیند، تأکید کرد: با توجه به دربی بودن این بازی، شرایطی خاص داریم. در دربی‌ها، جایگاه دو تیم در جدول اهمیتی ندارد و رقابت بسیار سطح بالا و شدید است.

بعد از سه جلسه غیبت به دلیل محرومیت، نیمار فردا شب دوباره به ترکیب بارسلونا بازخواهد گشت. انریکه در پاسخ به سؤالی درباره وضعیت این مهاجم برزیلی، عنوان کرد: وضعیت او مثل همیشه خوب و او برای بازی فردا آماده است.

سرمربی بارسلونا درباره وضعیت آندرس اینیستا و اینکه آیا او می‌تواند در دربی کاتالونیا بازی کند، گفت: فردا مشخص می‌شود. او مصدومیتی جزئی دارد و هنوز مشخص نیست که بتواند بازی کند.

انریکه پیش از ال‌کلاسیکو گفت که آن بازی برای بارسلونا یک فینال است. آیا دربی هم برای کاتالان‌ها حکم یک فینال دیگر را دارد؟ او در پاسخ به این سؤال اظهار داشت: در این سطح از رقابت‌ها، همه بازی‌ها کلیدی هستند. اگر گفتم ال‌کلاسیکو برای ما یک فینال است به این خاطر بود که رئال رقیب مستقیم ما در کورس قهرمانی است اما از اکنون به بعد هم ما با توجه به تعداد بازی‌هایی که باقی مانده است، باید همه مسابقات‌مان را ببریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «انریکه: وارد جنجالی که درباره میچل به راه انداخته‌ شده، نمی‌شوم»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 2 = ?