فوت اولین فرد مبتلا به کرونای انگلیسی در قزوین | آسمونی
کد مطلب: 57694 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فوت اولین فرد مبتلا به کرونای انگلیسی در قزوین

فوت اولین فرد مبتلا به کرونای انگلیسی در قزوین

تست کرونای خانواده وی نیز مثبت اعلام شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: یک فرد 48 ساله اهل آبیک بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت، بررسی‌ها نشان داد که وی به نوع کرونای انگلیسی مبتلا بوده است.

آسمونی: علی اکبر کرمی گفت که سایر اعضای خانواده این فرد نیز از لحاظ ابتلا به ویروس جدید کرونا بررسی شدند که تست کرونای آن ها مثبت ولی بدون علائم بود و در حال حاضر با حمایت‌های معیشتی طرح شهید سلیمانی در قرنطینه کامل قرار دارند.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، کرمی با بیان این که شیوع کرونا در استان روبه افزایش است، خاطرنشان کرد: احتمال ابتلا به گونه انگلیسی کرونا در استان بسیار بالا است و بهترین راهکار پیشگیری و رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.

وی خاطرنشان کرد: در مقایسه نوع قبلی کرونا، ویروس جهش یافته انگلیسی از شدت علائم و شیوع بیشتری برخوردار است، لذا مراقبت‌های بیشتری را می‌طلبد.

بازگشت محدودیت‌ها به قزوین

پیمان نامدار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین نیز در پی مشاهده کرونای انگلیسی در آبیک اعلام کرد: با مشاهده ویروس کرونای انگلیسی در استان قزوین، برخی فعالیت‌ها دوباره تعطیل می‌شود. سالن‌های عروسی، مراسم ترحیم و آرامستان‌ها از شنبه 25 بهمن تعطیل است.

وی افزود: نماز جمعه در همه مناطق استان هم تا اطلاع بعدی اقامه نخواهد شد چراکه امکان شیوع ویروس کرونای انگلیسی در استان وجود دارد و شدت این بیماری بالاست.

منبع: ایسنا

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره فوت اولین فرد مبتلا به کرونای انگلیسی در قزوین فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

ثبت نظر درباره «فوت اولین فرد مبتلا به کرونای انگلیسی در قزوین»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 5 = ?