انرژی از کائنات | آسمونی
کد مطلب: 401 درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
انرژی از کائنات

انرژی از کائنات

وقتی شب به خواب می رویم کالبد دوم ما از بدن خارج می شود و در کائنات به دنبال کسب انرژی است . در واقع ساختار بدن...
زمان مطالعه: 3 دقیقه

وقتی شب به خواب می رویم کالبد دوم ما از بدن خارج می شود و در کائنات به دنبال کسب انرژی است . در واقع ساختار بدن ما از انرژی است .

از ساعت 11 شب تا اذان صبح زمان گرفتن انرژی ار کائنات می باشد .

در کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر آمده است که در هستی نوعی انرژی وجود دارد که تحت عنوان انرژی های کیهانی از آن یاد می شود.

 

 

Energy1
Energy1


 

انرژی کیهانی، انرژی ای است که تمامی موجودات زنده به آن نیازمندند و بدون آن نمی توان به یک زندگی سالم دست یافت. زمان انتشار این انرژی از نیمه شب تا طلوع آفتاب است، موجوداتی که فیزیولوژی آنها به گونه ای تنظیم شده است که بایستی شبها در خواب باشند، سخت به این انرژی وابسته اند، از جمله انسان. جالب اینجاست که برای دریافت این انرژی بایستی خواب بود و در بیداری قادر به دریافت این انرژی نیستیم، گویی کالبد دوم و صور پنهان این انرژی را دریافت می کنند و سپس به کالبد اول یا جسم منتقل می کنند. کالبد دوم در خواب به دنبال کشف جواب سوالات و کنکاش در کائنات است

 

 

Energetic_anatomy
Energetic_anatomy


 

کسانی که شبها قبل از نیمه شب به خواب کامل می روند ، این انرژی را به نحو مطلوب دریافت می کنند و در زمان بیداری با انتقال این انرژی از صور پنهان به صور آشکار ، دریافت و وجود این انرژی را خیلی خوب احساس می کنند. سر حال بودن و با نشاط بودن و احساس خستگی و کوفتگی نداشتن پس از بیداری ، نشانه دریافت این انرژی است.

انرژی که شب دریافت می کنی را باید به نحو مطلوبی تقسیم بندی کنی . سعی کنید برای یک موضوع خاص انرژی زیادی صرف نکنید زیرا شما برای مسایل دیگر خود در طول روز به انرژی احتیاج دارید در طی روز اگر بیش از حد خود را خسته کرده باشید و انرژی خود را به هدر داده باشید ممکن است خوابتان نبرد. زیرا ما برای خوابیدن هم نیاز به انرژی داریم .

اگر شما یک لیوان آب را یک ساعت در دست خود نگه دارید شاید برای شما اتفاق خاصی نیفتد ولی اگر همین لیوان را چند ساعت نگه دارید و همین طور ادامه دهید و چند روز آن را باخود حمل کنید قطعا دست شما خسته می شود و دیگر تحمل نگه داشتن آن را نخواهید داشت . مشکلات روزمره ما هم  مثل این لیوان آب هستند اگر خیلی برای آنها انرژی صرف کنید باعث از تعادل خارج شدن شما می شوند .

هرشب لیوان آب را زمین بگذارید زیرا وقت استراحت و گرفتن انرژی مجدد از کائنات است .

هر 24 ساعت زندگی خود را به 3 قسمت تقسیم کنید . یک قسمت خواب یک قسمت کار و یک قسمت را برای خود تان صرف کنید . به زندگی خود نظم دهید تا در آینده انواع بیماریها به سراغ شما نیاید .

مطالب زیربرگرفته از سخنان آقای  علی خدامی :

از قبل از نیمه شب تا طلوع آفتاب ؛ زمانی است که طبیعت نیز به خواب رفته است در این زمان القائات منفی انجام می شود  در این ساعات اگر بیدار باشیم ، به شدت تحت القای افکار منفی خواهیم بود . کسانی که شب ها بیدار هستند و نزدیک صبح می خوابند ، بیشترین تاثیر پذیری را از نیروی منفی و افکار منفی خواهند داشت ؛ اما کسانی که در این ساعات خواب هستند ، تحت تاثیر این القائات قرار نمی گیرند .

در ساعات اولیه صبح ، این حالت ، عکس می شود ، یعنی کسانی که در صبح زود خواب هستند ، بیشترین تاثیر را از افکار منفی القا شده ، خواهند داشت . کسانی که صبح زود بیدار می شوند ، از این بخش القات منفی و افکار منفی نیز جان سالم بدر می برند .

بنابراین ، کسانی که قبل از نیمه شب به خواب کامل می روند و صبح زود بیدار می شوند ، کمترین تاثیر را از القائات نیروی منفی و افکار منفی خواهند داشت و کسانی که شب ها بیدارند و صبح زود خواب ، بیشترین تاثیر پذیری را از افکار منفی القا شده خواهند داشت .

" از سخنان سرکار خانم مهناز کیوانفر "

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره انرژی از کائنات فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «انرژی از کائنات»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 2 = ?