کد مطلب:  36620 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آث میلان 1 - 1 امپولی ؛ سومین تساوی متوالی میلان در سری آ

آث میلان 1 - 1 امپولی ؛ سومین تساوی متوالی میلان در سری آ

شب گذشته ( پنج شنبه ) بازی دو تیم آث میلان و امپولی با نتیجه مساوی به پایان رسید .به گزارش آسمونی ، تیم...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

شب گذشته ( پنج شنبه ) بازی دو تیم آث میلان و امپولی با نتیجه مساوی به پایان رسید . به گزارش آسمونی ، تیم امپولی از ساعت 22:30 میزبان تیم آث میلان بود که بازی در نهایت با نتیجه ی 1 بر 1 با پایان رسید .

نیمه اول

تیم امپولی بازی را بهتر آغاز کرد ولی این میلان بود که به گل رسید . در دقیقه ی 10 روی ارسال توپ روی دروازه ی تیم امپولی و دفع ناقص مدافعین ، لوکاس بیلیا با یید شوت محکم توپ را به سمت دروازه ی امپولی روانه کرد ولی در بین راه به کاپتزی برخورد کرد و وارد دروازه شد . بعد از این گل تیم امپولی جلو کشید و میتوانست در دقیقه ی 27 به گل برسد ولی خروج به موقع جان لوئیجی دوناروما مانع از گل زنی تیم امپولی شد . بازی با حملات دو تیم ادامه پیدا کرد ولی هیچ یک از دو تیم نتوانستند دروازه یک دیگر را باز کنند و بازی با نتیجه ی 1 بر صفر به پایان رسید .

 نیمه دوم

در نیمه ی دوم تیم امپولی برای زدن گل مساوی به این بازی پا گذاشت و موفق شد در دقیقه 69 روی اشتباه رومانیولی به یک ضربه پنالتی دست پیدا کند . کاپوتو پشت توپ ایستاد و با یک شوت محکم دروازه ی دوناروما را باز کرد . تیم آث میلان که نمیخواست از سه امتیاز این بازی بگذرد جلو کشید و میتوانست در دقیقه 77 به گل برسد ولی ضربه ی والی سوسو ، توسط دروازه بان امپولی به بیرون رفت . حملات تیم میلان راه به جایی نبرد و بازی با نتیجه ی 1 بر 1 به پایان رسید .

: برای دریافت مشاوره درباره آث میلان 1 - 1 امپولی ؛ سومین تساوی متوالی میلان در سری آ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آث میلان 1 - 1 امپولی ؛ سومین تساوی متوالی میلان در سری آ» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید