کد مطلب:  27668 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ویزای امارات و ویزای دبی

ویزای امارات و ویزای دبی

روزانه تعدادی بسیاری از شهروندان ایرانی با اهداف مختلف مانند کار، تجارت، تفریح و ... به دبی سفر می‌کنند و...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ویزای امارات و ویزای دبی
ویزای امارات و ویزای دبی

روزانه تعدادی بسیاری از شهروندان ایرانی با اهداف مختلف مانند کار، تجارت، تفریح و ... به دبی سفر می‌کنند و به همین منظور نیازمند دریافت روادید سفر به کشور امارات هستند. آسمونی در این بخش اطلاعات کاملی در مورد نحوه دریافت ویزای امارات و ویزای دبی را برای شما عزیزان منتشر می کند. هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور امارات ( دبی ) را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر یا وکیل و نماینده ( آژانس های مسافرتی ) مسافر می توانند جهت اخذ ویزا امارات ( دبی ) با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند ( جهت دریافت ویزا توریستی نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ولی برای ویزا های تجاری و کاری قوانین متفاوت می باشد ). قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای امارات و ویزای دبی مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای امارات و ویزای دبی:

  • اسکن از پاسپورت .
  • 2 قطعه عکس 6 در 4 رنگی با پس زمینه سفید .

انواع ویزای امارات و ویزای دبی:

  • ویزا 14 روزه توریستی
  • ویزا 1 ماهه
  • ویزا 3 ماهه

نکاتی در مورد ویزا توریستی امارات و ویزای توریستی دبی: ویزا 14 روزه توریستی که در بالا اشاره شده از تاریخ صدور دارای 2 ماه اعتبار است و پس از ورود به امارات 14 روز اجازه اقامت در این کشور را به شما می دهد و اگر ویزا شما از نوع 1 ماهه باشد پس از ورود 1 ماه می توانید در این کشور اقامت داشته باشید . ویزا های تورستی امارات در 3 نوع عادی - نیمه فوری و فوری می باشد که نوع عادی آن در 7 روز کاری و نوع نیمه فوری در 3 روز کاری و نوع فوری در 1 روز کاری صادر می شوند . قیمت انواع ویزای امارات و ویزای دبی:

  • ویزا عادی 280 درهم
  • ویزای نیمه فوری 360 درهم
  • ویزای عادی 1 ماهه 450 درهم

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور امارات دبی ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید. راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به امارات : در حال حاضر خطوط هواپیمایی کاسپین - تابان - قشم - آسمان - ایران ایر - ماهان - فلای دبی و امارات پرواز مستقیم به دبی و ایرلاین اتحاد پرواز مستقیم به ابوظبی و ایرلاین ایر عربیا پرواز مستقیم به شارجه امارات انجام می دهند سوالات متدوال در مورد ویزای امارات و ویزای دبی آدرس سفارت امارات در تهران تهران شهرک غرب - خیابان ایران زمین - تقاطع مهستان پلاک 2 و تلفن های : 42792000-021 تهران خیابان ولیعصر تقاطع خیابان ظفر رو به روی رستوران حاتم شماره 337 شماره تماس : 88788515 ویزای امارات و ویزای دبی برای ایرانیان چگونه صادر می شود؟ ویزای امارات و ویزای دبی برای ایرانیان توسط نماینده های رسمی اداره مهاجرت در خواست می شود بعد از بررسی شرایط اداره مهاجرت امارت ویزای فرد متقاضی را صادر می کند. ویزای امارات و ویزای دبی چند روزه میاد؟ ویزای امارات و ویزای دبی توسط اداره مهاجرت امارات صادر می شود و به صورت معمول بین 7 تا 10 روز برای صدور ویزای امارات و ویزای دبی زمان نیاز می باشد.  

: برای دریافت مشاوره درباره ویزای امارات و ویزای دبی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «ویزای امارات و ویزای دبی» در کادر زیر بنویسید :

3 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید