کد مطلب:  46099 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی الهام صفوی زاده + ماجرای تغییر حجابش

بیوگرافی الهام صفوی زاده + ماجرای تغییر حجابش

الهام صفوی‌زاده متولد 4 تیر 1349 در اصفهان است. وی مجری رادیو و تلویزیون در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ازجمله برنامه جمعه ایرانی بود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

الهام صفوی اده فارغ التحصیل لیسانس رشته اقتصاد نظری و دکترای رشته کسب و کار است. خانوم الهام صفوی زاده از جمله مجریان بود که سالها با حجاب کامل (چادر) جلوی دوربین رفت اما در تابستان سال 97 در 48 سالگی با انتشار پستی اعلام کرد بعد از سال ها می خواهد خودش باشد و دیگر چادر به سر نخواهد کرد او تاکید دارد مانتو و شال خود را برنداشته است. در ادامه با آسمونی همراه باشید.

زندگی، ازدواج و طلاق

الهام صفوی زاده حدودا سال 78 – 79 ازدواج کرد و در سال 80 صاحب فرزند دختری بنام کیانا شد، رابطه الهام و همسرش بعد از سال ها زندگی مشترک در سال 1390 به طلاق ختم شد. او در حال حاضر مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است. او یک پرسپولیسی تمام عیار می باشد فرزند دوم و آخر خانواده است و تنها یک برادر دارد. مادرش مهین تاج نیا مجری برنامه خبری ساعت 14 رادیو بود. هم چنین مادر بزرگ او نیز گوینده رادیو بود، همسر سابق او امیر افشار مجری و گوینده رادیو تلویزیون ایران در شبکه یک در سالهای دهه 70 و ابتدای دهه 80 بود. او دبیر کمیته بانوان باشگاه پرسپولیس است.

ماجرای تغییر حجاب الهام صفوی زاده

تغییر حجاب الهام صفوی زاده
تغییر حجاب الهام صفوی زاده

در تیر ماه 1397 الهام صفوی‌زاده با انتشار پستی در اینستاگرام اعلام کرد که دیگر از چادر استفاده نمی‌کند و پوشش خود را تغییر داده‌است.

او از مجریانی بود که سالها با حجاب کامل (چادر) جلوی دوربین رفت، اما در تابستان سال 97 در 48 سالگی با انتشار پستی اعلام کرد بعد از سال ها می خواهد خودش باشد و دیگر چادر به سر نخواهد کرد او تاکید دارد مانتو و شال خود را برنداشته است.

تجربه بازیگری

تغییر حجاب الهام صفوی زاده
تغییر حجاب الهام صفوی زاده

در سال 1377 به دعوت و اسرار کیانوش عیاری (کارگردان) از مدیر شبکه خانوم صفوی زاده بعنوان بازیگر در فیلم بودن یا نبودن بازی کرد، اما می گوید چیزی که می خواستم در نیامد می گوید من اصولا آدمی نیستم که بازی کنم و همانم که هستم.

نظر خود را درباره «بیوگرافی الهام صفوی زاده + ماجرای تغییر حجابش» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید