مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  46099 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی الهام صفوی زاده + ماجرای تغییر حجابش

بیوگرافی الهام صفوی زاده + ماجرای تغییر حجابش

الهام صفوی‌زاده متولد 4 تیر 1349 در اصفهان است. وی مجری رادیو و تلویزیون در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از جمله برنامه جمعه ایرانی بود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نام و نام خانوادگی الهام صفوی زاده
تاریخ تولد 4 تیر 1349
محل تولد اصفهان
حرفه مجری رادیو و تلویزیون

درباره الهام صفوی زاده

الهام صفوی زاده فارغ‌التحصیل لیسانس رشته اقتصاد نظری و دکترای رشته کسب و کار است. الهام صفوی زاده از جمله مجریانی بود که سال‌ها با حجاب کامل (چادر) جلوی دوربین رفت اما در تابستان سال 97 در 48 سالگی با انتشار پستی اعلام کرد بعد از سال‌ها می‌خواهد خودش باشد و دیگر چادر به سر نخواهد کرد. او تأکید دارد مانتو و شال خود را بر نداشته است.

زندگی، ازدواج و طلاق الهام صفوی زاده

الهام صفوی زاده سال 78 – 79 ازدواج کرد و در سال 80 صاحب فرزند دختری بنام کیانا شد. رابطه الهام و همسرش بعد از سال‌ها زندگی مشترک، در سال 1390 به طلاق ختم شد. او در حال حاضر مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است. او یک پرسپولیسی تمام عیار است. او فرزند دوم و آخر خانواده است و تنها یک برادر دارد. مادرش مهین تاج نیا مجری برنامه خبری ساعت 14 رادیو بود. همچنین مادر بزرگ او نیز گوینده رادیو بود. همسر سابق او، امیر افشار، مجری و گوینده رادیو تلویزیون ایران در شبکه یک در سال‌های دهه 70 و ابتدای دهه 80 بود. او دبیر کمیته بانوان باشگاه پرسپولیس است.

ماجرای تغییر حجاب الهام صفوی زاده

در تیر ماه 1397 الهام صفوی‌زاده با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که دیگر از چادر استفاده نمی‌کند و پوشش خود را تغییر داده‌ است. او از مجریانی بود که سال‌ها با حجاب کامل (چادر) جلوی دوربین رفت، اما در تابستان سال 97 در 48 سالگی با انتشار پستی اعلام کرد بعد از سال‌ها می‌خواهد خودش باشد و دیگر چادر به سر نخواهد کرد او تأکید دارد مانتو و شال خود را بر نداشته است.

تغییر حجاب الهام صفوی زاده
تغییر حجاب الهام صفوی زاده

تجربه بازیگری الهام صفوی زاده

صفوی زاده در سال 1377 به دعوت و اصرار کیانوش عیاری (کارگردان) به عنوان بازیگر در فیلم بودن یا نبودن بازی کرد، اما می‌گوید چیزی که می‌خواستم در نیامد. او می‌گوید من اصولاً آدمی نیستم که بازی کنم و همانم که هستم.

تغییر حجاب الهام صفوی زاده
تغییر حجاب الهام صفوی زاده
مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره بیوگرافی الهام صفوی زاده + ماجرای تغییر حجابش فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بیوگرافی الهام صفوی زاده + ماجرای تغییر حجابش» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید