تاریخ نمایشگاه الکامپ و تلکام 1397 | آسمونی
کد مطلب: 24298 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاریخ نمایشگاه الکامپ و تلکام 1397

تاریخ نمایشگاه الکامپ و تلکام 1397

به گزارش آسمونی:نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک کشور...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاریخ نمایشگاه الکامپ و تلکام 1397
تاریخ نمایشگاه الکامپ و تلکام 1397

 

به گزارش آسمونی:نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک کشور است که در پاییز هرسال با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شد.

طبق آخرین نشست خبری سازمان نظام صنفی رایانه‌ای که در تاریخ 15 اسفندماه در محل دبیرخانه نصر تهران برگزار شد ناصرعلی سعادت، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، از تغییر زمان برگزاری الکامپ آتی خبر داد.

وی تابستان را فصل مناسبی برای برگزاری این رویداد به دلیل مناسب بودن شرایط آب و هوایی و امکان استفاده از محوطه نمایشگاه و اختصاص فضای بیشتر به استارتاپ‌ها نسبت به سال‌های گذشته، همچنین تعطیل بودن مدارس و کاهش حجم ترافیک دانست و طبق اعلام این سازمان، الکامپ در فاصله 6 مرداد تا 9 مرداد ماه 97 برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می‌گردد و فرصتی بی‌بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌گیرد. دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری‌های تجاری و تکنولوژیکی فی‌مابین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش موثری در تحرک بخشیدن به حوزه‌ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می‌نماید.

رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای با بیان ادغام نمایشگاه الکامپ و تلکام در سال آینده گفت: بر اساس تفاهمی که در جلسه مشترک با مسوولان ذیربط صورت گرفت، مقرر شد نمایشگاه الکامپ و تلکام از سال 97 همزمان و با مدیریت یکپارچه برگزار شود. البته جزییات این که دو نمایشگاه ادغام شده یا به صورت دیگری برگزار شود بعدا مشخص خواهد شد اما به هر حال سازمان نظام صنفی رایانه ای، شرکت سهامی نمایشگاه ها و مجری نمایشگاه تلکام روی همزمانی این دو رویداد به توافق رسیدند.

منبع: سایت mobonet

 

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره تاریخ نمایشگاه الکامپ و تلکام 1397 فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «تاریخ نمایشگاه الکامپ و تلکام 1397»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 6 = ?