کد مطلب: 37694 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نخستین جایزه ملی یادگیری الکترونیکی برگزار می شود

نخستین جایزه ملی یادگیری الکترونیکی برگزار می شود

کرسی آموزش و یادگیری الکترونیکی یونسکو در ایران با هدف فرهنگ سازی در زمینه آموزش و یادگیری الکترونیکی،...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کرسی آموزش و یادگیری الکترونیکی یونسکو در ایران با هدف فرهنگ سازی در زمینه آموزش و یادگیری الکترونیکی، شناسایی و تشویق افراد و سازمان های مؤثر در توسعه و ارتقای جایگاه یادگیری الکترونیکی، و معرفی برگزیدگان حوزه یادگیری الکترونیکی به جامعه، نخستین دوره جایزه ملی یادگیری الکترونیکی را برگزار خواهد کرد.

مشاهده ی کاتالوگ نخستین دوره ی جایزه ملی یادگیری الکترونیکی:

مشاهده کاتالوگ آنلاین

فراخوان نخستین جایزه ملی یادگیری الکترونیکی همزمان با افتتاح دفتر کرسی آموزش و یادگیری الکترونیکی یونسکو در ایران آغاز شده است که افرادی که دارای تأثیرگذاری چشم گیری بر رشد و توسعه یادگیری الکترونیکی در کشور بوده اند، سازمان هایی که در نهادینه سازی سیستم یادگیری الکترونیکی در فرایند توسعه به موفقیت های چشمگیری نائل شده اند و محصولات، خدمات، فرایندها و مدل های کسب و کاری که تأثیرات چشمگیری بر یادگیری الکترونیکی در کشور داشته  اند. می توانند در این رقابت شرکت کنند.ثبت‌نام علاقه‌مندان برای شرکت در این جایزه تا 15 آبانماه 1397 ادامه دارد.

گفتنی است بررسی ها در سه سطح فرد, سازمان و دستاورد تأثیرگذار انجام می شود.

علاقه‌‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 57658-021 داخلی 330 و  331 تماس بگیرند و یا از طریق منو جایزه وبسایت کرسی به آدرس www.ucet.ir ثبت‌نام نمایند.

 

محور های جایزه

فراخوان جایزه ملی یادگیری الکترونیکی در اسفند ماه 1396 ، در کنفرانس ملی یاددهی - یادگیری الکترونیکی توسط دبیر این جایزه ( جناب آقای دکتر جمشید شنبه زاده ) اعلام گردید. این جایزه در سه محور مستقل به طور موازی اعطا می گردد که به شرح زیر می باشد:

1- جایزه فردی افرادی که دارای تاثیرگذاری چشم گیری بر رشد و توسعه یادگیری الکترونیکی در کشور بوده اند.

2- جایزه سازمان سازمان هایی که در نهادینه سازی سیستم یادگیری الکترونیکی در فرایند توسعه ، به موفقیت های چشم گیری نائل شده اند.

3- جایزه دستاورد تاثیرگذار محصولات ، خدمات ، فرایند ها و مدل های کسب و کاری که تاثیر چشم گیری بر یادگیری الکترونیکی در کشور داشته اند.

 

اطلاعات تماس :

021-88001511 021-57658

وب سایت : www.ucet.ir

پست الکترونیک : info@ucet.ir

شبکه های اجتماعی:

 

 

آدرس دفتر کرسی:

تهران - خیابان کارگر شمالی - خیابان شهید سرتیپ فکوری - خیابان صالحی - نبش کوچه دانش ثانی - پلاک 36 - طبقه سوم - موسسه آموزش عالی مهرالبرز

روی نقشه:

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «نخستین جایزه ملی یادگیری الکترونیکی برگزار می شود»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 5 = ?