کد مطلب:  21398 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فیلم عین شین قاف

فیلم عین شین قاف

عین شین قاف نام فیلمی است به کارگردانی قاسم جعفری و بازی بازیگرانی مانند بهاره کیان افشار، شهرزاد جعفری،...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

فیلم عین شین قاف
فیلم عین شین قاف
عین شین قاف نام فیلمی است به کارگردانی قاسم جعفری و بازی بازیگرانی مانند بهاره کیان افشار، شهرزاد جعفری، نوید لایقی مقدم ، امید روحانی و ... . آسمونی در این بخش اطلاعات کاملی در مورد فیلم عین شین قاف و همچنین عکس های فیلم عین شین قاف را برای شما عزیزان منتشر می کند.

عین شین قاف فیلمی به کارگردانی قاسم جعفری است که در سال 1393 ساخته شده‌است. نخستین نمایش فیلم در بخش مسابقه‌ی جشنواره‌ی مقاومت در سال 1395 صورت گرفت.

کتاب واله سرمد استاد ادبیات دانشگاه تهران با چاپ‌ها و جوایز متعدد او را به چهره‌ای شناخته شده بدل کرده، اما کسی نمی‌داند این داستان واقعی عشق و انتظار 25ساله‌ی او برای مردی به نام پاشاست که به جنگ رفته و باز نگشته است. حالا پس از این همه سال انتظار و در شرایطی که واله داستان جدیدش را درباره‌ی نسل تازه و این موضوع که آیا این نسل هم می‌توانند مثل عاشقان کلاسیک پای عشق‌شان بایستند می‌نویسد، نشانه‌ها از پاشا یک به یک از راه می‌رسند تا واله مطمئن شود مردی که از او خواسته منتظرش بماند، سر قولش که بازخواهد گشت، ایستاده...

فیلم سینمایی عین شین قاف به کارگردانی قاسم جعفری با بازی سیما تیرانداز و بهاره کیان افشار آخرین مراحل تصویربرداری را سپری میکند.

در توضیح داستان فیلم اینگونه آمده : گفتند دیوانه را ببین مجنون شده. انتظار را زندگی می کند چون یعقوب به وقت حکمرانی یوسف. گفتی مردم عادی چه می دانند که یعقوب تمام آن سال‌ها انتظار را عاشقی کرد.

سایر بازیگران : بهاره کیان افشار ، شهرزاد جعفری ، نوید لایقی مقدم ، نیما رئیسی ، امید روحانی ، سید جواد یحیوی ، اصغر نقی زاده ، محمد فیلی ، ملک جهان خزائی ، فرخنده فرمانی زاده ، بابک قادری ، حدیثه السادات مدنی ، سینا محمدی فر ، ایران جعفری ، سارا بهارلو ، با معرفی : ارمیا قاسمی و با حضور: سیما تیرانداز.

ein-shin-ghaf
ein-shin-ghaf

فیلم عین شین قاف
فیلم عین شین قاف

ein-shin-ghaf
ein-shin-ghaf

فیلم عین شین قاف
فیلم عین شین قاف

ein-shin-ghaf
ein-shin-ghaf

: برای دریافت مشاوره درباره فیلم عین شین قاف فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «فیلم عین شین قاف» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید