کد مطلب: 7908 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هشتمین همایش ملی نخبگان جوان آغاز شد

هشتمین همایش ملی نخبگان جوان آغاز شد

1393/07/29 هشتمین همایش ملی نخبگان جوان، صبح امروز با حضور رییس جمهور و بیش از 600 نفر دانشجویان نخبه و اساتید...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

1393/07/29

هشتمین همایش ملی نخبگان جوان، صبح امروز با حضور رییس جمهور و بیش از 600 نفر دانشجویان نخبه و اساتید برتر جایزه علامه طباطبایی در محل سالن اجلاس سران آغاز به کار کرد.

به گزارش آسمونی به نقل از ایسنا، در هشتمین همایش ملی نخبگان جوان که به مدت دو روز ادامه دارد، برنامه‌های مختلف و متنوع برای نخبگان و استعدادهای برترو نخبگان در نظر گرفته شده است که طی آن در روز دوم همایش نخبگان با مقام معظم رهبری دیدار خواهند داشت.

بنیاد ملی نخبگان از ابتدای این هفته که آن را به عنوان هفته نخبگان نامگذاری کرده با برگزاری جشن ورودی‌های جدید بنیاد ملی نخبگان شامل نفرات برتر کنکور سراسری و برگزیدگان المپیادی‌های علمی دانش آموزی به استقبال هشتمین همایش ملی نخبگان جوان رفته است. پایان بخش برنامه‌های این هفته هم برگزاری نخستین جشنواره فرهنگی و ورزشی نخبگان جوان در روزهای پنج شنبه و جمعه در استان مازندران است.

برپایی کارگاه «ایده تا ثروت»، حضور حامیان پروژه‎های کاربردی از پایان‌نامه تا تجاری ‌سازی و تولید انبوه، برگزاری نشست‌های بحث آزاد با مسوولان وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پیرامون بیان دغدغه‌های نخبگان و استعدادهای برتر توسط بنیاد ملی نخبگان، پاسخگویی به سوالات استعدادهای برتر در غرفه ستاد کل نیروهای مسلح از دیگر برنامه‌های هشتمین همایش ملی نخبگان جوان است که با شعار «نخبگان، فرهنگ و دانش، آرمان‌ها و مسؤولیت‌ها» برگزار می‌شود.

معرفی نویسنده:

پروفایل روابط عمومی آسمونی که موضوعات و مطالب آن توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، که بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «هشتمین همایش ملی نخبگان جوان آغاز شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 9 = ?