ابراهیم زاده: جوان‌های تیم ملی برای حریفان خطرناک‌اند | آسمونی
کد مطلب: 23331 درج نظر
ابراهیم زاده: جوان‌های تیم ملی برای حریفان خطرناک‌اند

ابراهیم زاده: جوان‌های تیم ملی برای حریفان خطرناک‌اند

به گزارش آسمونی، منصور ابراهیم زاده در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شرایط تیم‌ ‌ملی برای دیدار هفته‌ آینده...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، منصور ابراهیم زاده در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شرایط تیم‌ ‌ملی برای دیدار هفته‌ آینده مقابل ازبکستان، اظهار کرد: تیم ما بازیکنان آماده و سر حالی دارد. در این مدت هم با بازی‌های فراوانی که انجام داده‌اند هم‌خوانی خوبی از بازی یکدیگر دارند. نکته مثبت تیم ما خط تهاجمی تیم‌ ‌ملی است که با بازیکنان جوان و با انگیزه برای تیم‌های دیگر خطرناک هستند.

ابراهیم زاده: جوان‌های تیم ملی برای حریفان خطرناک‌اند
ابراهیم زاده: جوان‌های تیم ملی برای حریفان خطرناک‌اند

او افزود: مسلما ما باید در خانه موفق باشیم. این روزها شرایط تیم‌ ‌ملی بسیار خوب است. استفاده از بازیکنان جوان هم با توجه به انگیزه، جسارت و بحث ریسک‌پذیری آنها می‌تواند کمک بسیاری به تیم‌ ‌ملی کند.

سرمربی سابق مس کرمان درباره انتخاب احمد نخعی به عنوان سرمربی جدید این تیم، خاطر نشان کرد: باشگاه مس تفکراتی را که از سال گذشته در جهت آب دیده شدن مربیان بومی‌اش داشته عملی کرد و نخعی که توانسته بود تیم مس "ب" را به لیگ دسته دو برساند به عنوان سرمربی انتخاب کند.  من برای این مربی آرزوی موفقیت می‌کنم.

ابراهیم زاده در پایان در پاسخ به این سوال که آیا سال آینده در تیمی فعالیت می‌کند، گفت‌: فعلا تصمیم به استراحت دارم و احتمال دارد سال آینده در باشگاهی فعالیت نکنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره ابراهیم زاده: جوان‌های تیم ملی برای حریفان خطرناک‌اند فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «ابراهیم زاده: جوان‌های تیم ملی برای حریفان خطرناک‌اند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 8 = ?