کد مطلب: 9318 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نشست زمین در خیابان مصطفی خمینی و تمهیدات پلیس راهور

نشست زمین در خیابان مصطفی خمینی و تمهیدات پلیس راهور

1393/12/12 معاون عملیات و ترافیک پلیس راهور ناجا از نشست زمین در خیابان مصطفی خمینی خبر داد. به گزارش اسمونی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
earth-summit-in-st-mostafa-khomeini-and-measures-traffic-police
earth-summit-in-st-mostafa-khomeini-and-measures-traffic-police


1393/12/12

معاون عملیات و ترافیک پلیس راهور ناجا از نشست زمین در خیابان مصطفی خمینی خبر داد.

به گزارش اسمونی به نقل از ایسنا سرهنگ پرویز حسینی در این‌باره گفت: حوالی ساعت 6 صبح امروز ترکیدگی لوله آب در مسیر شمال به جنوب خیابان مصطفی خمینی تقاطع سرچشمه و سیروس موجب نشست زمین به طول حدود 100 متر شد.

وی با بیان اینکه ظاهرا از زیرلوله این آب نیز کانال فاضلاب عبور کرده و این لوله از لوله‌های اصلی انتقال آب به جنوب پایتخت بوده است، افزود: همانطور که گفتم خیابان در این بخش به طول 100 متر نشست کرده و عرض آن نیز حداقل 3.5 تا 4 متر بود که با احتساب حاشیه امن حدود 7 متر از عرض خیابان مسدود شد.

معاون عملیات و ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه در حال حاضر تنها یک لاین از خیابان مصطفی خمینی قابل تردد است، گفت: ما برای تخلیه حجم بار ترافیکی، به ناچار خط ویژه را نیز به عبور خودروها اختصاص دادیم و مسیر جایگزین محلاتی شرق زیر پل 17 شهریور و ادامه مسیر از خیابان ری را برای این اتوبوس‌ها در نظر گرفتیم.

حسینی با بیان اینکه تا حوالی ظهر امروز ترافیک سنگینی در این منطقه نخواهیم داشت، اظهار کرد: اما نگرانی ما از بعدازظهر است؛ چراکه هنگام عصر بار ترافیکی خیابان مصطفی خمینی بالا رفته و اگر تا آن زمان مشکل مرتفع نشود، با ترافیک سنگین در این منطقه روبه‌رو خواهیم بود.

وی درباره انتخاب مسیر جایگزین برای حرکت رانندگان نیز، اظهار کرد: ما از خط ویژه برای افزایش ظرفیت تردد به طور موقت استفاده کردیم؛ اما با توجه به شرایط ترافیکی خیابان‌های مجاور، نمی‌توان مسیر جایگزینی را انتخاب کرد، بنابراین درخواست ما از رانندگان این است که تا حد ممکن از این خیابان تردد نکنند.

بزرگراه چراغی تعریض می‌شود

معاون عملیات و ترافیک پلیس راهور ناجا همچنین با اشاره به ایستگاه مترو شریعتی و مشکلات ترافیکی به وجود آمده در این منطقه در پی انجام عملیات عمرانی در بزرگراه چراغی اظهار کرد: با توجه به اینکه کارگاه مترو در این قسمت قرار داشت، بخش‌هایی از بزرگراه چراغی در مقابل ایستگاه مترو به علت انجام عملیات عمرانی مسدود شده و تنها دو لاین از آن قابل تردد است که طبق قولی که به ما داده‌اند، حداکثر ظرف مدت یک هفته این بخش از بزرگراه مجددا بازگشایی شده و مسیر شرق به غرب آن تعریض می‌شود تا مشکلات ترافیکی آن نیز از بین برود.

<p><strong>در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره&nbsp; <span style="font-size: 14pt; color: #3366ff;">70705154</span><span style="font-size: 14pt; color: #3366ff;">-021</span>&nbsp;تماس بگیرید.</strong></p>

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «نشست زمین در خیابان مصطفی خمینی و تمهیدات پلیس راهور»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 5 = ?