کد مطلب: 35623 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
دریک ، (خواننده آهنگ in my feelings) قدرتمندترین سلبریتی 2019 + بیوگرافی

دریک ، (خواننده آهنگ in my feelings) قدرتمندترین سلبریتی 2019 + بیوگرافی

یکی از آهنگ های دریک به نام in my feelings در یک چالش اینستاگرامی به نام کی کی معروف شد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه
دریک-drake دریک-drake

"دریک" خواننده ، رپر و بازیگر کانادایی است. او بیشتر بخاطر آهنگ in my feelings در چالش معروف kiki(کی کی) بین کاربران اینستاگرام شناخته شده است. جدیدترین خبرها و عکس های او را در آسمونی ببینید.

دریک بهترین سلبریتی 2019 دریک بهترین سلبریتی 2019

طبق گزارش Vanity Fair (مجله‌ای پیرامون فرهنگ عامه، مد و سیاست) خواننده دریک در کنار بیانسه و جی زی - آریانا گرانده - لبرون جیمز - مگان راپینو - تیلور سوئیفت - سرنا ویلیامز - ریچ پائول و بیلی آیلیش، قدرتمندترین سلبریتی سال 2019 شناخته شد.

بیوگرافی دریک بیوگرافی دریک

اوبری دریک گراهام (زاده 24 اکتبر، 1986) که با نام دریک شناخته می‌شود یک رپر و بازیگر کانادایی است. دریک در تورنتو کانادا به دنیا آمد. او اولین بار با شخصیت “جیمی بروکس” در سریال تلویزیونی “The Next Generation” بین مردم شناخته شد.

 مهمترین همکاری دریک به همراه لیل وین بود که ابتدای این همکاری از کنسرت ماه جون آغاز شد و همین باعث شد تا لیل وین نقش اساسی را در اولین آلبومی که دریک منتشر کرد با نام “Thank Me Later” را داشته باشد؛ که این آلبوم که در 15 ژوئن 2010 منتشر شد مقام اول “بیلبورد 200 ” را بدست آورد. او به عنوان بهترین خواننده سیاه پوست کانادایی نیز شناخته میشود.

دریک به جز لیل وین با خوانندگانی همچون امینم و کانیه وست نیز همکاری زیادی داشت.

چالش kiki :

یکی از آهنگ های دریک به نام in my feelings در یک چالش اینستاگرامی به نام کی کی معروف شد. چالش kiki به این صورت است که شخصی که می خواهد چالش را اجرا کند، از ماشین پیاده می شود و در حالی که ماشین در حال حرکت است در کنار ماشین با حرکتی شبیه به رقص شروع به قدم زدن می کند و در حال قدم زدن شخص از ماشین آهنگ in my feelings با صدای دریک پخش می شود. نخستین کسی که این چالش را انجام داد «شیگی» مجری برنامه The Shiggy Show بود، او فیلمی از خودش منتشر کرد که در حال رقصیدن با این ترانه بود. به دلیل بداهه بودن حرکاتش این فیلم به سرعت منتشر شد و تعداد بازدید کنندگان آن به شش میلیون نفر رسید و پس از آن بیش از 150 هزار نفر در کمتر از یک هفته در چالش رقص کیکی شرکت کردند.

آلبوم های دریک :

2009: So Far Gone 2010: Thank Me Later 2011: Take Care 2013: Nothing Was The Same 2015: If You're Reading This It's Too Late 2016:views 2017:more life 2018:scorpion

فیلم های دریک :

2008 چارلی بارلت جونز قانون موکی چت والترز فیلم کوتاه 2011 Breakaway

مجموعه های تلویزیونی دریک :

2001 Blue Murder جوی تامازین 1 قسمت دگراسی : نسل بعدی جیمی بروکس 139 قسمت 2002 Soul Food فردریک 1 قسمت Conviction تین فیش فیلم تلویزیونی 2005 Best Friend's Date داتر 1 قسمت Instant Star دریک 1 قسمت 2008 The Border گوردون هاروی 1 قسمت 2009 Being Erica کن 1 قسمت Sophie کن 1 قسمت Beyond the Break دریک 1 قسمت

دریک و لیل وین دریک و لیل وین

دریک و امینم دریک و امینم

دریک و کانیه وست دریک و کانیه وست

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان و فعال در بخش‌های مُد و زیبایی، آرایشی و آشپزی
هم‌چنین علاقمند به سریال‌های کره‌ای و اطلاع رسانی در این خصوص داخل آسمونی

ثبت نظر درباره «دریک ، (خواننده آهنگ in my feelings) قدرتمندترین سلبریتی 2019 + بیوگرافی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 9 = ?