کد مطلب:  51299 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رقم قرارداد دراگان اسکوچیچ با فدراسیون فوتبال ایران لو رفت

رقم قرارداد دراگان اسکوچیچ با فدراسیون فوتبال ایران لو رفت

به گزارش ورزشی آسمونی ، صادق درودگر ، رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال ایران در خصوص انتخاب دراگان...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رقم قرارداد دراگان اسکوچیچ با فدراسیون فوتبال ایران لو رفت
رقم قرارداد دراگان اسکوچیچ با فدراسیون فوتبال ایران لو رفت

به گزارش ورزشی آسمونی ، صادق درودگر ، رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال ایران در خصوص انتخاب دراگان اسکوچیچ ، سرمربی جدید تیم ملی ایران ، در برنامه سلام صبح بخیر بیان کرد و رقم قرارداد وی را افشا کرد . درودگر در رابطه با شیوه انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی ایران این گونه توضیح داد :

تا جایی که من در جریان هستم، کمیته فنی بارها و بارها جلسه گذاشته و به دنبال انتخاب جایگزین ویلموتس بوده است. بهاروند و هیئت رئیسه با گزینه‌های بسیار خوب داخلی جلسه و مذاکراتی داشته‌اند، اما به دلایل مختلف امکان‌پذیر نبوده است. نمی‌دانم شما چه اسمی روی آن می‌گذارید، اما به‌هرحال امکان‌پذیر نبود در خدمت دوستان باشیم. گزینه‌های بسیار خوبی مانند امیر قلعه‌نویی که نشان داد چقدر حرفه‌ای و دارای سبک ملی است. علی دایی بزرگمرد و اسطوره فوتبال ایران. روی جواد نکونام نظر داشتند. یحیی گل‌محمدی و برانکو که با برانکو و این دوستان نزدیک دو ماه مذاکره شده بود.

در ادامه ایشان در مورد مبلغ قرارداد این سرمربی با فدراسیون صحبت کردند و گفتند :

قرارداد او ریالی است. می‌دانید که مربیان خارجی ما مانند ویلموتس، استراماچونی و کالدرون به‌خاطر مسائل ارزی از کشور رفتند و ما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. اکنون قرارداد اسکوچیچ ریالی و حدود 200 هزار دلار است. او مالیاتش را خودش باید بپردازد و این نکته به قراردادش اضافه شده است. مالیات 35 درصد از 50 درصد ماخذ است، یعنی مالیات اسکوچیچ حدود 500 میلیون تومان است.

طبق اطلاعاتی که قبل از صحبت های درودگر منتشر شده بود گفته می شد که مبلغ قرارداد وی حدود 5 میلیارد تومان است اما حال طبق صحبت های ایشان مشخص شده است که اطلاعات منتشر شده شایعه ای بیش نبوده و مبلق قرارداد وی چیزی در حدود دو میلیارد و نیم تا سه میلیارد تومان خواهد بود که پانصد میلیون تومان آن به عنوان مالیات از حقوق وی کسر خواهد شد .

: برای دریافت مشاوره درباره رقم قرارداد دراگان اسکوچیچ با فدراسیون فوتبال ایران لو رفت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «رقم قرارداد دراگان اسکوچیچ با فدراسیون فوتبال ایران لو رفت» در کادر زیر بنویسید :

3 * 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید