کد مطلب:  25962 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ترفندهای دانلود آهنگ

ترفندهای دانلود آهنگ

دانلود یا بارگیری فرآیند برداشت داده‌های الکترونیکی از یک رایانه به رایانهٔ دیگر با مودم یا شبکه رایانه‌ای را می گویند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

نکات مهم در دانلود کردن آهنگ

دانلود یا بارگیری فرآیند برداشت داده‌های الکترونیکی از یک رایانه به رایانهٔ دیگر با مودم یا شبکه رایانه‌ای را می گویند. یا به عبارت بهتر میتوان گفت، دریافت فایلها از اینترنت را دانلود می گویند. آسمونی در این بخش آموزش دانلود و نکات جالبی در مورد دانلود برای شما عزیزان تهیه کرده است که دعوت می کنیم مطالعه فرمایید.

بهترین نرم افزار برای دانلود

1- نرم افزار Internet Download Accelerator که به اختصار IDA نامیده می شود.
2- نرم افزار Internet download manager که به اختصار IDM نام دارد.
از امکانات این نرم افزارها، برنامه ریزی برای ساعات انجام دانلودها و ترتیب انجام آنها و سرعت و تعداد دانلود همزمان و امکانات دیگر می باشد.

روش دانلود آهنگ از سایت بدون نرم افزار
1- هنگام دانلود download کردن چنانچه فایل مورد نظر روی سرورهای خاص مجانی نباشد و دارای لینک دانلود مستقیم باشد ، جهت دانلود فایل از طریق مرورگر Internet Explorer کافیست که بر روی لینک مستقیم فایل ، راست کلیک کرده و گزینه Save Target As را انتخاب کرده و پس از مشخص کردن محل ذخیره سازی دکمه Save را فشار دهید و فایل مورد نظر دانلود شده است.
2- روش کار در مرورگر Mozilla Firefox نیز به همین صورت است ، فقط بعد از راست کلیک بر روی لینک دانلود باید گزیند Save Link As را انتخاب نمایید.

روش دانلود Download از طریق برنامه های مدیریت دانلود مانند Download Accelerator یا IDM
هنگام دانلود downloadکردن چنانچه فایل مورد نظر روی سرورهای خاص مجانی نباشد و دارای لینک دانلود مستقیم باشد و برنامه های Download Accelerator یا IDM بر روی کامپیوتر شما نصب باشد ، چنانچه روی لینک دانلود فایلی کلیک کنید ، این برنامه ها به صورت خودکار اجرا شده و شروع به دانلود فایل می کنند و چنانچه هنگام دانلود ارتباط شما با اینترنت قطع شود ، در ارتباط مجدد نیازی به دانلود فایل از ابتدا نیست ، بلکه خود برنامه ادامه دانلود را انجام می دهد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره ترفندهای دانلود آهنگ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ترفندهای دانلود آهنگ» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید