کد مطلب: 40751 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دانلود نرم افزار anydesk

دانلود نرم افزار anydesk

دانلود نرم افزار anydeskبه گزارش آسمونی AnyDesk 4.3.0.0 + AnyDesk 4.2.2 Android + Mac انی دسک یک برنامه کاربردی و مفید به منظور...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

نرم افزار ریموت شدن anydesk

به گزارش آسمونی AnyDesk 4.3.0.0 + AnyDesk 4.2.2 Android + Mac انی دسک یک برنامه کاربردی و مفید به منظور برقراری ارتباط راه دور با سیستم‌های کامپیوتری است. با استفاده از نرم افزار انی دسک، شما کاربران به سادگی می‌توانید به یک سیستم کامپیوتری راه دور متصل شده و کنترل ماوس و کیبورد را در آن تحت کنترل خود بگیرید. کاربرد اصلی این نرم افزار، در مواقعی‌ست که شما بخواهید دوستان و یا مشتریان یک سرویس به خصوص را به صورت از راه دور راهنمایی کنید. در چنین مواقعی، تنها کافیست که سیستم مبدا و مقصد، نرم افزار انی دسک را نصب کرده باشند؛ پس از آن، به آسانی می‌توان به کامپیوتر مورد نظر متصل شد و کنترل آن را به دست گرفت. از نرم افزارهای مشابه می توان به برنامه امی ادمین اشاره کرد.

با برنامه انی دسک می توانید از هر جایی روی سیستم خود کنترل داشته باشید و همچنین فایل های خود را انتقال دهید. امکان انتقال اسناد و فایل های چندرسانه ای از دیگر ویژگی های این برنامه می باشد. قابلیت تبادل آسان فایل‌ها، امکان شبیه‌سازی واقعی کارکرد ماوس و کیبورد و کاربرد بسیار گسترده برای پشتیبانی فنی کامپیوتری از راه دور، از مهم‌ترین ویژگی‌های این نرم افزار به شمار می‌رود.

 AnyDeskAnyDesk نرم افزار کاربردی که به شما امکان کنترل کامپیوتر دیگر را از راه دور را می دهد. نرم افزار AnyDesk به کاربران کمک می کند تا جهت ارائه خدمات پشتیبانی به دوستان، آشنایان و مشتریان خود از راه دور و از طریق اینترنت به کامپیوتر آنها متصل شده و مشکلات نرم افزاری آنها را رفع نمایند. نرم افزار AnyDesk بسیار کم حجم و قابل حمل نیز می باشد و برای برقراری ارتباط با سیستم مورد نظر به هیچ نوع تنظیم و پیکربندی خاصی نیاز ندارد.

ویژگی های نرم افزار anydesk

1- کاملا رایگان و بدون محدودیت
2- امکان برقراری ارتباط با کامپیوترهای از راه دور
3- توانایی به دست گرفتن کنترل ماوس و کیبورد در سیستم مقصد
4-  قابلیت انتقال آسان فایل‌ها

برای دانلود نرم افزار anydesk روی لینک زیر کلیک کنید:

https://anydesk.com/download?os=win

: برای دریافت مشاوره درباره دانلود نرم افزار anydesk فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «دانلود نرم افزار anydesk» در کادر زیر بنویسید :

4 + 6 = ?