کد مطلب:  49524 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
لیگ قهرمانان اروپا ؛ دورتموند 2 - 1 اسلاویا پراگ ؛ صعود زنبور ها از گروه مرگ

لیگ قهرمانان اروپا ؛ دورتموند 2 - 1 اسلاویا پراگ ؛ صعود زنبور ها از گروه مرگ

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم دورتموند و اسلاویا پراگ در شب آخر لیگ قهرمانان در ورزشگاه...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
لیگ قهرمانان اروپا ؛ دورتموند 2 - 1 اسلاویا پراگ ؛ صعود زنبور ها از گروه مرگ
لیگ قهرمانان اروپا ؛ دورتموند 2 - 1 اسلاویا پراگ ؛ صعود زنبور ها از گروه مرگ

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم دورتموند و اسلاویا پراگ در شب آخر لیگ قهرمانان در ورزشگاه وستفالن برگزار شد که طی آن تیم دورتموند موفق شد با نتیجه دو بر یک از سد تیم اسلاویا پراگ عبور کرده و حضورش به عنوان تیم دوم را در مرحله بعدی لیگ قهرمانان جشن بگیرد . بازی در دقایق ابتدایی با برتری تیم اسلاویا پراگ آغاز شد و این تیم می توانست در دقیقه 7 مسابقه به گل اول خود دست پیدا کند . توپ ارسالی به روی دروازه با ضربه سر اولاینکا همراه شد اما واکنش عالی رومن بورکی باعث شد تا توپ با برخورد به پایش راهی به دروازه تیم دورتموند پیدا نکرده و بازی همچنان بدون گل ادامه یابد . تنها دو دقیقه بعد تیم دورتموند به گل اول خود دست یافت . روی یک حرکت تیمی تمرین شده توسط بازیکنان تیم دورتموند ، توپ در نهایت به جولین برنت رسید و این بازیکن با یک پاس در عمق مارکو رویس رو که از تله آفساید فرار کرده بود پیدا کرد و رویس نیز با یک پاس عرضی به موقع توپ را به جیدون سانچو رساند تا گل اول تیم دورتموند توسط سانچو به ثمر رسیده و این تیم یک بر صفر پیش بیافتد . در دقیقه 14 مسابقه بود که تیم دورتموند می توانست به گل دوم خود دست پیدا کند . ارسال بلند از زمین خودی برای مارکو رویس به این بازیکن رسید و رویس می توانست با یک ضربه فنی و دقیق دروازه تیم اسلاویا پراگ را باز کند اما ضربه اش با واکنش دروازه بان این تیم "کولار" همراه شد و دفع شد تا بازی همچنان با همان تک گل ادامه پیدا کند . تیم اسلاویا پراگ بعد از چند دقیقه دوباره شروع به حمله کرد و میتوانست روی موقعیت های مختلف به گل تساوی دست پیدا کند . روی یکی از حملات این تیم بود که پاس به عقب بازیکن اسلاویا با ضربه سوچک همراه شد اما واکنش به موقع از رومن بورکی مانع از باز شدن دروازه تیم دورتموند شد . در دقیقه 33 مسابقه نیز ، تیم اسلاویا تا زدن گل تساوی پیش رفت ، روی ضربه آزاد گرفته شده برای این تیم در سمت راست ، توپ با پاس عرضی به سوچک رسید و ضربه زمینی این بازیکن با برخورد به مدافعین تیم دورتموند تغییر مسیر داد و ارتفاع گرفت اما رومن بورکی با واکنشی به موقع با دست راست خود مانع از باز شدن دروازه تیمش شد .

dortmund-wins-against-slavia-praha-in-ucl-final-night-group-stage-2019-2020
dortmund-wins-against-slavia-praha-in-ucl-final-night-group-stage-2019-2020

اما تیم اسلاویا بالاخره در دقیقه 43 به گل تساوی دست یافت . روی ضدحمله از بازیکنان تیم اسلاویا پراگ بود که پاس در عمق برای اسکودا در درون محوطه جریمه به این بازیکن رسید و اسکودا با سینه توپ را در اختیار سوچک قرار داد و این بازیکن موفق شد با یک ضربه ساده به توپ گل تساوی را وارد دروازه تیم دورتموند کرده تا نیمه اول مسابقه با نتیجه تساوی یک بر یک به اتمام برسد . نیمه دوم مسابقه با برتری تیم دورتموند آغاز شد و این تیم می توانست در دقیقه 51 دوباره به گل برتری دست یابد . روی نفوذ تورگان هازارد بود که این بازیکن در بین مدافعین تیم اسلاویا گرفتار شد و با پاس به عقب ، جولین برنت را صاحب توپ کرد . برنت نیز با یک ضربه فنی می رفت که دروازه تیم اسلاویا پراگ را باز کند اما ضربه اش از بالای دروازه با اختلافی بسیار اندک عبور کرد و دروازه حریف همچنان بسته باقی ماند . اما تیم دورتموند در دقیقه 61 به گل دوم خود دست یافت . روی حرکت بازیکنان تیم دورتموند بود که توپ از سمت چپ به جیدون سانچو رسید . این بازیکن در ادامه جولین برنت را دید و با یک پاس دقیق ، برنت را در موقعیتی نه چندان مناسب برای شوتزنی قرار داد اما با یک ضربه دقیق موفق شد توپ را از کنار دستان دروازه بان تیم اسلاویا پراگ و تیرک دروازه عبور داد تا گل دوم تیم دورتموند به ثمر برسد . در ادامه تیم اسلاویا که چیزی برای از دست دادن نداشت کاملا جلو کشید و میتوانست در دقیقه 73 به گل تساوی دست پیدا کند . روی فرار بازیکن این تیم بود که بعد از رسیدن توپ به او ، موقعیت توسط متس هوملز دور شد اما در بیرون محوطه جریمه ، تیم اسلاویا صاحب موقعیت عالی شوتزنی شد اما واکنش فوق العاده بورکی مانع از باز شدن دروازه توسط سوچیک شد تا بازی همچنان با برتری تیم دورتموند ادامه یابد . در نهایت بازی با برتری خفیف تیم دورتموند به اتمام رسید تا این تیم بعد از شکست تیم اینتر میلان در برابر بارسلونا ، به عنوان تیم دوم گروه مرگ راهی مراحل حذفی شده و صعودش به دور بعدی را جشن بگیرد .

: برای دریافت مشاوره درباره لیگ قهرمانان اروپا ؛ دورتموند 2 - 1 اسلاویا پراگ ؛ صعود زنبور ها از گروه مرگ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «لیگ قهرمانان اروپا ؛ دورتموند 2 - 1 اسلاویا پراگ ؛ صعود زنبور ها از گروه مرگ» در کادر زیر بنویسید :

5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید