کد مطلب:  37086 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
دورتموند 4 - 3 آگزبورگ ؛ پیروزی زنبور ها با هت تریک ملکه

دورتموند 4 - 3 آگزبورگ ؛ پیروزی زنبور ها با هت تریک ملکه

بازی دو تیم دورتموند و آگزبورگ که شب گذشته برگزار شد با نتیجه پرگل 4 بر 3 به پایان رسید .به گزارش آسمونی ،...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

بازی دو تیم دورتموند و آگزبورگ که شب گذشته برگزار شد با نتیجه پرگل 4 بر 3 به پایان رسید . به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم دورتموند و آگزبورگ که در ورزشگاه وستفالن برگزار شد با برد تیم میزبان به پایان رسید .

نیمه اول

نیمه اول با حملات هر دو تیم آغاز شد . در دقیقه 15 بازی روی همکاری سانچو و رویس ، سانچو از سمت چپ نفوذ کرده و پا به توپ شد و با یک کات بک زیبا ، رویس را در موقعیت گل زنی قرار داد ولی ضربه رویس با اختلاف بسیار زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت .

دورتموند 4 - 3 آگزبورگ ؛ پیروزی زنبور ها با هت تریک ملکه
دورتموند 4 - 3 آگزبورگ ؛ پیروزی زنبور ها با هت تریک ملکه

شادی فینبوگاسن به همراه آندره هان بعد از گل اول آگزبورگ گل اول در دقیقه 22 بازی زده شد . روی ارسال توپ از روی ضربه ایستگاهی ، آلفرد فینبوگاسن ضربه سر را زد که توپ بلوکه شد و جلوی پای خود او فرود آمد و در موقعیت تک به تک با دروازه بان قرار گرفت که با یک ضربه دقیق توپ از بین پای بورکی وارد دروازه شد . بازی در نیمه اول با همان تک گل فینبوگاسن به پایان رسید .

نیمه دوم

حملات تیم آگزبورگ در نیمه دوم ادامه داشت و میتوانست در دقیقه 48 اختلاف را به دو گل برساند . ضربه مایکل گریگوریش توسط بورکی برگشت داده شد و به فینبوگاسن رسید ، این بازیکن با ضربه سر توپ را به گوولیو رساند ولی والی این بازیکن توسط بورکی برگشت داده شد . گل تساوی در دقیقه 61 زده شد . روی یک ضد حمله از بازیکنان دورتموند ، توپ به سانچو رسید و این بازیکن با یک پاس در عرض آلکاسر را در موقعیت گل زنی قرار داد و این بازیکن با یک ضربه زیبا دروازه را باز کرد . تیم آگزبورگ بار دیگر جلو کشید و میتوانست تنها 2 دقیقه بعد از خوردن گل تساوی به گل برتری برسد . بعد ارسال توپ از سمت راست ، توپ از روی سر گرگوریش رد شد و به فینبوگاسن رسید که ضربه این بازیکن به تیرک دروازه دورتموند برخورد کرد .

dortmund-wins-against-augsburg-in-8th-week
dortmund-wins-against-augsburg-in-8th-week

شادی فیلیپ ماکس بعد از گل دوم آگزبورگ در دقیقه 71 گل برتری توسط ماکس زده شد . روی فرار فینبوگاسن از سمت راست ، توپ به این بازیکن رسید و او با ارسال توپ به داخل محوطه آندره هان را صاحب موقعیت کرد که پاس این بازیکن به ماکس رسید و او نیز توپ را به طاق دروازه بورکی زد تا آگزبورگ بار دیگر پیش بیافتد . تیم دورتموند که بدنبال نباختن در زمین خودش بود حملات خود را از سر گرفت . در دقیقه 79 روی یک ضربه ایستگاهی و حرکتی تمرین شده توپ به الکاسر رسید و این بازیکن با یک ضربه والی زیبا دروازه را برای بار دوم باز کرد تا تیم دورتموند دوباره بازی را به تساوی بکشاند .

دورتموند 4 - 3 آگزبورگ ؛ پیروزی زنبور ها با هت تریک ملکه
دورتموند 4 - 3 آگزبورگ ؛ پیروزی زنبور ها با هت تریک ملکه

شادی پاکو آلکاسر بعد از گل دوم دورتموند تیم دورتموند در دقیقه 83 گل سوم را به ثمر رساند . روی پاس زیبای اشرف حکیمی برای ماریو گوتزه ، این بازیکن توانست توپ را وارد دروازه کند و گل برتری تیمش را به ثمر برساند . در ادامه این بازی زیبا و پر گل روی یک ضربه کرنر برای تیم آگزبورگ ، دروازه دورتموند برای بار سوم باز شد . در دقیقه 86 ارسال کرنر بسیار دقیق فیلیپ ماکس بر روی دروازه ، گریگوریش را در موقعیت گل زنی قرار داد و این بازیکن نیز به زیبایی دروازه را باز کرد تا برای بار سوم کار به تساوی بکشد . در نهایت در دقیقه 95 بازی ضربه ایستگاهی برای تیم دورتموند بوجود آمد که پاکو آلکاسر پشت توپ ایستاد و با یک ضربه بی نظیر دروازه را باز کرد تا هم ناجی تیمش باشد هم در این بازی بتواند سه گل بزند و هت تریک کند . تیم دورتموند با این نتیجه در صدر جدول با 17 امتیاز ماندگار شد . اختصاصی آسمونی 

نظر خود را درباره «دورتموند 4 - 3 آگزبورگ ؛ پیروزی زنبور ها با هت تریک ملکه» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید