دورتموند 2 - 2 هرتابرلین ؛ غول کش ها اینجا هستند ! | آسمونی
کد مطلب: 37982 درج نظر
دورتموند 2 - 2 هرتابرلین ؛ غول کش ها اینجا هستند !

دورتموند 2 - 2 هرتابرلین ؛ غول کش ها اینجا هستند !

تیم هرتابرلین عصر روز گذشته توانست در برابر تیم دورتموند آماده این روز ها ، امتیاز آوری کند .به گزارش...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

تیم هرتابرلین عصر روز گذشته توانست در برابر تیم دورتموند آماده این روز ها ، امتیاز آوری کند . به گزارش آسمونی ، تیم دورتموند روز گذشته در ورزشگاه خانگی اش یعنی وستفالن ، میزبان تیم هرتابرلین بود . این بازی از آن جهت برای شاگردان کواچ حائز اهمیت بود که هرتابرلین توانسته بود تیم بایرن مونیخ را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد و نشان دهد که تیمی آماده و سرحال است . حال هرتابرلین توانسته با نتیجه 2 بر 2 تیم دورتموند را نیز متوقف کند تا نشان دهد که شیوه بازی دو تیم بایرن مونیخ و دورتموند را کاملا می شناسد و رگ خواب این دو تیم در اختیار هرتابرلین است .

نیمه اول

بازی در نیمه اول با حملات زنبور ها آغاز شد و چیزی نمانده بود که در دقیقه 4 بازی به گل برسند . جرکت زیبای گوئررو و پاس عالی این بازیکن در داخل محوطه جریمه برای مارکو رویس ، او را در موقعیت خوبی برای شوت زنی قرار داد ولی رویس با از پیش برداشتن مدافع پیش رو با یک دریبل دو طرفه زیبا ، اقدام به پاس دادن کرد که سانچو به توپ رسید ولی تکل مدافعین هرتا مانع از باز شدن دروازه شد . در دقیقه 18 مسابقه تیم دورتموند به گل اول خود رسید که داور آفساید اعلام کرد . حرکت زیبای رویس و پاس کات بک او به سانچو رسید و این بازیکن ریزنقش دورتموند با یک ضربه زیبای رباح ماجری دروازه هرتابرلین را به زیبایی هرچه تمام تر باز کرد ولی داور بدلیل در آفساید بودن رویس هنگام دریافت توپ گل را مردود اعلام کرد .

دورتموند 2 - 2 هرتابرلین ؛ غول کش ها اینجا هستند !
دورتموند 2 - 2 هرتابرلین ؛ غول کش ها اینجا هستند !

در دقیقه 27 بازی بالاخره دورتموند به گل رسید . حرکت زیبای بازیکنان دورتموند در انتقال توپ از دفاع به حمله و فرار عالی ماریو گوتزه و پاس او برای سانچو ، این بازیکن را در موقعیت عالی گل زنی قرار داد و سانچو نیز به راحتی دروازه را بازکرد تا گل اول دورتموند به ثمر برسد .

dortmund-vs-hertha-berlin-match-ends-in-draw-in-9th-week
dortmund-vs-hertha-berlin-match-ends-in-draw-in-9th-week

تیم هرتابرلین بعد از دریافت این گل اقدام به حمله کرد تا نیمه اول را بازنده به رختکن نرود . روی یک ضد حمله در دقیقه 41 بازی ، پاس در عمق ماکسیمیلیان میتل اشتات به کالو رسید و این بازیکن با یک ضربه ساده به توپ دروازه دورتموند را باز کرد تا بازی 1 بر 1 مساوی دنبال شود .

نیمه دوم

نیمه دوم با حملات برق آسای تیم هرتابرلین آغاز شد ولی این حملات راه به جایی نبردند . در دقیقه 54 بازی روی مارکو رویس خطایی مشکوک صورت گرفت که داور در ابتدا اعلام پنالتی کرد ولی بعد از بازبینی صحنه توسط VAR خطا پشت محوطه جریمه اعلام شد و مارکو رویس پشت توپ ایستاد . ضربه مارکو رویس البته از بالای دروازه به بیرون رفت تا این موقعیت نیز از بین برود .

دورتموند 2 - 2 هرتابرلین ؛ غول کش ها اینجا هستند !
دورتموند 2 - 2 هرتابرلین ؛ غول کش ها اینجا هستند !

در دقیقه 60 بازی گل دوم دورتموند زده شد . حرکت زیبای اشرف حکیمی و پاس عالی این بازیکن به داخل محوطه جریمه ، با فریب مارکو رویس با عبور توپ از بین پاهایش همراه شد و توپ به سانچو رسید و این بازیکن دروازه خالی را به راحتی باز کرد تا نتیجه 2 بر 1 شود . در دقیقه 78 می رفت که دروازه تیم هرتابرلین ، روی آفساید گیری اشتباه مدافعین این تیم باز شود که واکنش عالی یارشتین این اجازه را به گوئررو نداد . در دقیقه 88 تیم هرتابرلین با زدن گل مساوی فاصله خیلی کمی داشت . روی ارسال توپ از روی یک ضربه آزاد ، رومن بورکی برای دریافت توپ به هوا پرید ولی دفع ناقص این بازیکن توپ را جلوی پای کالو انداخت ولی ضربه کالو با ایستادگی مدافعین دورتموند همراه شد و توپ بعد از برخورد به مدافعین دورتموند دور شد .

dortmund-vs-hertha-berlin-match-ends-in-draw-in-9th-week
dortmund-vs-hertha-berlin-match-ends-in-draw-in-9th-week

در دقیقه 89 همه چیز مانند آوار بر روی سر تیم دورتموند ریخته شد . اشتباه مدافعین دورتموند درون محوطه جریمه و حرکات تکنیکی بازیکن هرتاربرلین باعث شد تا روی او خطا صورت بگیرد و داور اعلام پنالتی کرد . سالومون کالو نیز در دقیقه 91 این پنالتی را به ثمر رساند تا بازی در نهایت با نتیجه 2 بر 2 به پایان برسد .  

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره دورتموند 2 - 2 هرتابرلین ؛ غول کش ها اینجا هستند ! فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «دورتموند 2 - 2 هرتابرلین ؛ غول کش ها اینجا هستند !»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 8 = ?