کد مطلب: 39819 درج نظر
روش استعلام مدارک و گواهینامه ها

روش استعلام مدارک و گواهینامه ها

یکی از دغدغه های کسانی که مدرک و گواهینامه داخلی و بین المللی می گیرند این است که چطور می توانند استعلام آن...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

یکی از دغدغه های کسانی که مدرک و گواهینامه داخلی و بین المللی می گیرند این است که چطور می توانند از آن استعلام بگیرند. آسمونی در این بخش روش استعلام مدارک و گواهینامه ها را برای شما عزیزان شرح می دهد.

استعلام گواهینامه بین المللی QAL انگلستان

استعلام گواهینامه پایان دوره آموزشی از آکادمی کیو ای ال انگلستان به صورت آنلاین  امکان پذیر می باشد. استعلام آنلاین QAL انگلستان از طریق وب سایت آکادمی کیو ای ال انگلستان امکان پذیر است به این صورت که  با ورود به وب سایت کیو ای ال انگلستان به آدرس www.qalcert.com و کلیک بر روی بخش  training certificates، صفحه ای را مشاهده می کنید که با وارد کردن شماره گواهینامه اطلاعات دانش پذیر مشاهده می گردد.

استعلام گواهینامه OXFORD CERT انگلستان

استعلام OXFORD CERT انگلستان از طریق وب سایت آکادمی OXFORD CERT انگلستان قابل انجام می باشد به این ترتیب با ورود به سایت آکادمی OXFORD CERT انگلستان به آدرس www.oxfordcert.org و کلیک بر روی بخش Certificate Validation صفحه ای مشاهده می کنید که با وارد کردن شماره گواهینامه اطلاعات دانش پذیر مشاهده می شود.

استعلام گواهینامه بین المللی ICS و ACS انگلستان

گواهینامه ICS

استعلام ics از طریق وب سایت آکادمی آی سی اس کانادا با ورود به سایت آکادمی کانادا به آدرس www.icsgroup.org و کلیک بر روی بخش تایید گواهینامه ها صفحه ای مشاهده می کنید که با وارد کردن شماره گواهینامه اطلاعات دانش پذیر مشاهده می شود.

استعلام گواهینامه های آکادمی Allience

گواهینامه Allience

ضمنا خاطرنشان می شود جهت استعلام گواهینامه های مربوطه می توان از طریق وب سایت آکادمی الاینس به نشانی www.arcregistrar.com و کلیک بر روی بخش جستجوی گواهینامه ،صفحه ای را مشاهده می کنید که با وارد کردن شماره گواهینامه اطلاعات  دانش پذیر مشاهده می گردد.

استعلام گواهینامه بین المللی EQUAL ASSURANCE استرالیا

گواهینامه EQUAL ASSURANCE

استعلام گواهینامه آکادمی Equal Assurance  به صورت آنلاین  امکان پذیر می باشد. استعلام آنلاین  Equal Assurance  از طریق وب سایت آکادمی امکان پذیر است به این صورت که با ورود به وب سایت Equal Assurance استرالیا  به آدرس  www.equalassurance.com و با وارد کردن شماره گواهینامه اطلاعات دانش پذیر مشاهده می گردد.

استعلام گواهینامه بین المللی  ITCC انگلستان

گواهینامه itcc

استعلام گواهینامه ITCC  انگلستان به صورت آنلاین  امکان پذیر می باشد. استعلام آنلاین ITCC  انگلستان از طریق وب سایت آکادمی امکان پذیر است به این صورت که با ورود ITCC  انگلستان به آدرس  www.itccertificate.com و کلیک بر روی بخش  ردیابی گواهینامه های آموزشی ، صفحه ای را مشاهده می کنید که با وارد کردن شماره گواهینامه اطلاعات دانش پذیر مشاهده می گردد.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «روش استعلام مدارک و گواهینامه ها»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 5 = ?