کد مطلب: 21748 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گیلان هنوز راه‌آهن ندارد

گیلان هنوز راه‌آهن ندارد

استاندار گیلان به نبود آشیانه برای پرواز هواپیما در این استان اشاره کرد و گفت: هنوز یک‌متر راه‌آهن استفاده...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

استاندار گیلان به نبود آشیانه برای پرواز هواپیما در این استان اشاره کرد و گفت: هنوز یک‌متر راه‌آهن استفاده شده در گیلان نداریم.

گیلان هنوز راه‌آهن ندارد
گیلان هنوز راه‌آهن ندارد

به گزارش آسمونی گروه سیاسی خبرگزاری میزان، محمدعلی نجفی در جلسه کارگروه گردشگری گیلان با اشاره به اینکه جمعیت گیلان با توجه به حضور گردشگران 5 میلیون نفر است اظهار کرد: گیلان از استان‌های مصرفی محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: هنوز یک‌متر راه‌آهن استفاده شده در گیلان نداریم و آشیانه‌ای که هواپیما بتواند در استان مستقر شود و صبح‌ از فرودگاه گیلان پرواز کند، احداث نشده است.

استاندار گیلان به یک‌هزار و 500 میلیارد تومان تعهدات دولت در مورد تسهیلات پرداختی به این استان اشاره کرد و افزود: امر مذکور هنوز عملیاتی نشده است.

 *بدهی 200 میلیارد تومانی شرکت مرغ کیسم

نجفی با بیان اینکه بدهی 200 میلیارد تومان شرکت مرغ کیسم باید از بدهی گیلان خارج شود، تصریح کرد: خارج کردن بدهی برخی از شرکت‌ها گیلان را از خط قرمز خارج می‌کند.

وی از ورود سالانه بیش از 30 میلیون نفر گردشگر به گیلان خبر داد و بیان کرد: رقم ویژه‌ای باید برای استان‌هایی مانند گیلان اختصاص داده شود تا این استان‌ها بتوانند نفس بکشند.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «گیلان هنوز راه‌آهن ندارد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 8 = ?