مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  11266 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
فریب تبلیغ ژل لاغری را نخورید

فریب تبلیغ ژل لاغری را نخورید

1394/06/05همیشه راه‌های میانبر‌ و کوتاه‌تر بیشتر انتخاب می‌شوند. این قضیه را می‌توان از رشد قارچ‌گونه...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

do-not-fooled-slimming-gel-ad(2)
do-not-fooled-slimming-gel-ad(2)

1394/06/05

همیشه راه‌های میانبر‌ و کوتاه‌تر بیشتر انتخاب می‌شوند. این قضیه را می‌توان از رشد پوست‌و‌مو درباره عوارض پوستی این ژل‌ها به جام‌جم می‌گوید: افرادی که پوست‌های حساسی دارند به هیچ وجه نباید سراغ چنین محصولاتی بروند.

به دلیل مکانیسم اثر این ژل‌های به اصطلاح لاغری، پوست با تعریق زیادی مواجه می‌شود. خیلی‌ها هم با دیدن این صحنه حسابی ذوق‌زده می‌شوند که در حال آب کردن چربی‌ها هستند و موضع را با نایلون می‌پوشانند تا بیشتر عرق کند و چربی بیشتری آب شود.

من میان بیماران خودم هم با چنین مواردی روبه‌رو بوده‌ام که به واسطه همین اشتباه دچار حساسیت‌های شدید و حتی سوختگی پوست شده‌اند. البته برخی ترکیب‌های دارویی می‌توانند به صورت موضعی در درمان سلولیت و چربی‌های موضعی خاص تا حدودی موثر باشند.

این ترکیب‌ها در کنار روش‌های لیزرتراپی و هورمون‌درمانی بیشتر جنبه درمانی دارند و تحت‌ شرایط خاص زیر نظر پزشک و برای افراد خاص به کار می‌روند و بدون شک، مصرف مداوم آنها عوارض جانبی متعددی دارد. این که یک ژل بتواند از طریق پوست جذب شود و چربی‌های بدن را بسوزاند، هرگز در علم به اثبات نرسیده است.

لاغری موضعی هم رژیم و هم ورزش می‌خواهد

رسیدن به تناسب اندام، پروژه کوتاه مدتی نیست. دکتر سماک با بیان این مطلب می‌افزاید: لاغر شدن به برنامه ریزی دقیق، زمان کافی، اراده و پیروی از یک رژیم غذایی اصولی نیاز دارد و به مرور زمان هم اتفاق می‌افتد.

به عنوان مثال شما با پیروی از یک رژیم غذایی اصولی در کنار ورزش در هفته نیم تا یک کیلوگرم کاهش وزن خواهید داشت و بعد از گذشت 6 ماه این کاهش وزن مشهود خواهد بود.

do-not-fooled-slimming-gel-ad(1)
do-not-fooled-slimming-gel-ad(1)

پس واقع بین باشید و توقع تان را بیش از حد بالا نبرید. بدون شک رژیم غذایی به تنهایی می‌تواند به کاهش یا افزایش وزن شما کمک کند، اما در صورتی که ورزش را هم به برنامه زندگی روزانه‌تان اضافه کنید، سرعت شما برای رسیدن به تناسب اندام تا دو برابر بیشتر می‌شود. البته اگر می‌بینیم چربی بیشتر در ناحیه شکم و پهلو جمع می‌شود به خاطر تنظیمات خاصی است که در بدن ما حاکم است.

بدن چربی‌های اضافی را در جایی که کمترین خطر را برایش دارد ذخیره می‌کند و هر وقت هم که لازم داشت از همان جا برمی‌دارد. پس همان طور که شما کار خاصی روی شکم تان انجام نداده‌اید که چاق شود برای لاغر شدنش هم لازم نیست کار خاصی رویش انجام دهید و راه درستش تغذیه مناسب و در پیش گرفتن سبک زندگی سالم است. از طرفی این که چند ماه ورزش کنید و رژیم بگیرید کافی نیست.

شما باید این رفتارها را به سبک زندگی‌تان تبدیل کنید. برای این‌کار باید عادت‌های غذایی نادرست و بی‌تحرکی را برای همیشه کنار بگذارید تا نتیجه زحمات تان از بین نرود. همچنین خودتان را گول نزنید و دنبال میانبرهایی مثل ژل، کرم، گن و... نباشید که هیچ تاثیری ندارند.

لاغری با از دست دادن آب بدن

به گفته دکتر سماک، هر چند وقت یک بار، ژل‌ها یا کرم‌های لاغری جدید وارد بازار می‌شود و اتفاقا همه آنها تضمین می‌کنند محصولشان براساس تحقیقات و مطالعات علمی تهیه شده است، در حالی که فقط آب را از بدن خارج می‌کنند که بعد از مدت کوتاهی با جایگزین شدن آن، همه چیز به حالت اول برمی‌گردد.

در واقع، نهایت کاری که این ژل‌ها می‌توانند انجام دهند، ایجاد تعریق در پوست است و اصلا نمی‌توانند باعث سوزاندن چربی در بدن شوند. در ضمن اگر چنین یافته‌هایی صحت دارد و در آمریکا و اروپا مورد تائید است، پس چگونه 60 درصد مردم آمریکا و 40 درصد اروپایی‌ها دچار چاقی مفرط هستند و سالانه هزینه‌های هنگفتی صرف عوارض چاقی در آنجا می‌شود؟ آیا این افراد توانایی پرداخت مبلغ ناچیزی را ندارند تا مثل یک مجسمه‌ساز به اندامشان شکل دهند؟!

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره فریب تبلیغ ژل لاغری را نخورید فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «فریب تبلیغ ژل لاغری را نخورید» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید