کد مطلب:  23189 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آیا منصوریان تنها مربی استقلالی در لیگ هفدهم خواهد بود؟

آیا منصوریان تنها مربی استقلالی در لیگ هفدهم خواهد بود؟

به گزارش آسمونی، با اعلام قرارداد رسمی سیروس پورموسوی با تیم فولاد، از یک طرف تکلیف نیمکت این تیم اهوازی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، با اعلام قرارداد رسمی سیروس پورموسوی با تیم فولاد، از یک طرف تکلیف نیمکت این تیم اهوازی مشخص شد و از سوی دیگر نیمکت دیگر تیم اهوازی حاضر در لیگ برتر با چالشی جدید مواجه شد.

آیا منصوریان تنها مربی استقلالی در لیگ هفدهم خواهد بود؟
آیا منصوریان تنها مربی استقلالی در لیگ هفدهم خواهد بود؟

حالا خیلی از تیم‌های لیگ هفدهم از جمله: پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی، سپاهان، پیکان، گسترش، فولاد، پدیده، صنعت نفت، سایپا، سیاه جامگان، سپیدرود و پارس جنوبی جم مشخص است و تنها تیم‌های ذوب آهن، استقلال خوزستان و نفت تهران از این حیث تکلیف شان مشخص نیست.

در حالی تکلیف نیمکت سه تیم لیگ برتری مشخص نشده است که از مربیان استقلالی که معمولا در لیگ برتر در اکثریت قرار دارند، تنها علیرضا منصوریان تیم دارد و دیگر مربیان استقلالی که زمینه حضور در لیگ برتر را دارند، بدون تیم هستند.

امیر قلعه نویی، پرویز مظلومی و صمد مرفاوی شاید اصلی ترین مربیان استقلالی هستند که شرایط حضور در تیم های لیگ برتری را دارند. اما در عمل هیچ یک از این سه مربی هنوز به نیمکت هیچ تیمی نرسیده‌اند. 

احتمال این که پرویز مظلومی و صمد مرفاوی دو مربی خوزستانی الاصل استقلالی‌ها (حداقل در ابتدای فصل) عهده دار هدایت تیمی باشند بسیار کم است. اما امیر قلعه نویی همچنان نا امید نیست و نیم نگاهی به نیمکت تیم ذوب آهن اصفهان دارد که در صورت تایید هیات مدیره این باشگاه، جای مجتبی حسینی را در این تیم بگیرد. اتفاقی که اگر روی ندهد باعث می‌شود تا پس از سالها استقلالی‌ها تنها یک نماینده بعنوان سرمربی در لیگ برتر داشته باشند و آن هم علیرضا منصوریان است روی نیمکت تیم استقلال. 

منبع: خبرگزاری مهر

: برای دریافت مشاوره درباره آیا منصوریان تنها مربی استقلالی در لیگ هفدهم خواهد بود؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «آیا منصوریان تنها مربی استقلالی در لیگ هفدهم خواهد بود؟» در کادر زیر بنویسید :

5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید