کد مطلب:  24856 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
توزیع کتاب های درسی از 20 شهریور ماه آغاز می شود

توزیع کتاب های درسی از 20 شهریور ماه آغاز می شود

به گزارش آسمونی:معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت: توزیع کتاب های...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت: توزیع کتاب های درسی در سراسر کشور از 20 شهریور ماه در تهران، البرز و شهرستان های تهران از 25 شهریور ماه آغاز می شود.

توزیع کتاب های درسی از 20 شهریور ماه آغاز می شود
توزیع کتاب های درسی از 20 شهریور ماه آغاز می شود
حسین طلایی‌زواره با بیان اینکه توزیع کتاب های درسی در دو بخش صورت می پذیرد، افزود: یک بخش کتاب های درسی است که از طریق مدارس توزیع می شود و شامل کتاب های درسی دوره ابتدایی، پیش دانشگاهی و پایه های دهم و یازدهم فنی و حرفه ای است.
وی یادآور شد: دانش آموزان تمامی این مقاطع تحصیلی پیش از این از طریق سامانه ثبت سفارش اقدام به ثبت نام برای دریافت کتاب های درسی کرده اند و کتاب ها از اول مهر ماه توسط مدارس در اختیار آنها قرار می گیرد.
معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی اضافه کرد: بخش دوم کتاب های دوره متوسطه اول و دوم است که از نیمه دوم شهریور ماه و از طریق کتابفروشی ها در سراسر کشور توزیع می شود.
طلایی زواره تصریح کرد: دانش آموزان این مقاطع تحصیلی در سراسر کشور از 20 شهریور و دانش آموزان تهران، البرز و شهرستان های تهران از 25 شهریور ماه می توانند با مراجعه به کتابفروشی ها، کتاب های درسی خود را تهیه کنند.
وی خاطرنشان کرد: قیمت کتاب های درسی سال تحصیلی 97 - 96 در پایه اول ابتدایی 143 هزار ریال، پایه دوم ابتدایی 154 هزار ریال، پایه سوم ابتدایی 199 هزار ریال، پایه چهارم ابتدایی 201 هزار ریال، پایه پنجم ابتدایی 207 هزار ریال و پایه ششم ابتدایی 246 هزار ریال تعیین شده است.
معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی عنوان کرد: همچنین بهای کتاب های درسی دوره پیش دانشگاهی رشته تجربی 247 هزار ریال، پیش دانشگاهی رشته ریاضی 245 هزار ریال، پیش دانشگاهی رشته انسانی 249 هزار ریال و پیش دانشگاهی رشته هنر 451 هزار ریال است.
بر اساس اعلام سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش، سالانه یکهزار و 100 عنوان کتاب درسی در شمارگان 120 میلیون جلد برای دانش آموزان تولید می شود.

منبع: ایرنا

: برای دریافت مشاوره درباره توزیع کتاب های درسی از 20 شهریور ماه آغاز می شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «توزیع کتاب های درسی از 20 شهریور ماه آغاز می شود» در کادر زیر بنویسید :

8 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید