کد مطلب: 51757 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کشف الکل احتکار شده در آستارا

کشف الکل احتکار شده در آستارا

فرمانده انتظامی آستارا از کشف 600 لیتر الکل احتکار شده خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کشف الکل احتکار شده در آستارا - Discovered hoarded alcohol in Astara کشف الکل احتکار شده در آستارا - Discovered hoarded alcohol in Astara

به گزارش آسمونی : سرهنگ محمد نمازی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر احتکار مواد ضدعفونی کننده در شهرستان آستارا، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه پس از تحقیقات و بررسی‌های نامحسوس مشخص شد فردی اقدام به احتکار مواد ضدعفونی کننده در یک انبار کرده‌ است، افزود: با اقدامات پلیسی انبار مورد نظر در یک باربری شناسایی شد.وی ادامه داد: ماموران پس از هماهنگی قضائی به محل‌ مورد نظر اعزام شده و در بازرسی از این مکان 600 لیتر مواد ضدعفونی کننده از نوع الکل را کشف کردند.

سرهنگ نمازی با اعلام اینکه در این رابطه یک متهم 32 ساله به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شد از شهروندان خواست در صورت مشاهده احتکار اقلام بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده توسط افراد سود جو و فرصت طلب، مراتب را سریعا از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «کشف الکل احتکار شده در آستارا»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 5 = ?