کد مطلب:  8115  درج نظر
تخفیف در قیمت بلیت برخی قطارهای رجا تا پایان آبان

تخفیف در قیمت بلیت برخی قطارهای رجا تا پایان آبان

1393/08/20 بلیط قطار رجا ارائه تخفیف در بلیت قطارهای مسافری شرکت حمل و نقل ریلی رجاء، تا پایان آبان ماه سال...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

1393/08/20

بلیط قطار رجا

ارائه تخفیف در بلیت قطارهای مسافری شرکت حمل و نقل ریلی رجاء، تا پایان آبان ماه سال جاری ادامه دارد.

به گزارش آسمونی به نقل از ایسنا، طبق اعلام شرکت حمل و نقل ریلی رجا، ارائه تخفیف در بلیت برخی از قطارهای این شرکت که از 8 آبان ماه سال جاری آغاز شده بود تا پایان این ماه ادامه دارد.

این شرکت از مسافران خواسته با استفاده از تخفیف‌های ارائه شده در قطارهای گوناگون این شرکت، از خدمات رجاء در سفرهای ریلی بهره‌مند شوند.

تخفیفات ارائه شده از سوی شرکت رجاء در مسیرهای رفت و برگشت برای تاریخ‌های مختلف ایام مذکور، برای قطارهای تهران – طبس (لوکس 6 صندلی)، فوق‌العاده 3 تهران-مشهد (معمولی صندلی)، فوق‌العاده 7 تهران-مشهد (دو خواب)، قطار طوس تهران-مشهد (لوکس 4 تخته)، قطارهای سبز و سیمرغ تهران-مشهد (ویژه)، قزوین-مشهد (لوکس 4 تخته)، فوق‌العاده 2 تهران-تبریز (6 تخته) و فوق‌العاده یک تهران – مراغه (6 تخته) بین 5 تا 10 درصد است.

مسافران قطارهای رجاء برای برخورداری از تخفیف 10 تا 15 درصدی در ایام ذکر شده می‌توانند با قطارهای تهران-ساری (معمولی صندلی و اتوبوسی آنلاین)، تهران – گرگان 1و2 (6 تخته معمولی خواب و لوکس 6 تخته)، قطار‌های عادی تهران-مشهد، فوق‌العاده 1 تهران-مشهد، تهران-یزد1 و تهران-شاهرود (همگی دوطبقه‌ی صبا)، قطارهای سمنان-مشهد، شاهرود-مشهد، تهران-نیشابور و تهران، خواف (همگی فقط واگن‌های معمولی صندلی)، سریع تهران-مراغه (6تخته معمولی خواب)، تهران-میانه1و2( اتوبوسی معمولی و تهویه‌دار)، تندروی پردیس تهران میانه و تهران-زنجان، کرج-مشهد (6تخته معمولی خواب)، تهران-شیراز (پلورسبز)، قطارهای تهران-زاهدان و تهران-یزد-بندرعباس ( هر دو لوکس 6تخته) و قزوین-مشهد (معمولی صندلی) سفر کنند.

در سفر با قطار دوطبقه‌ی صبا تهران – زنجان و بالعکس نیز برای تاریخ‌های مختلف تخفیف از 10 تا 20 درصد داده می‌شود.

: برای دریافت مشاوره درباره تخفیف در قیمت بلیت برخی قطارهای رجا تا پایان آبان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «تخفیف در قیمت بلیت برخی قطارهای رجا تا پایان آبان» در کادر زیر بنویسید :

7 - 2 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید