کد مطلب: 52223 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
از منفور ترین عضو فوتبال آلمان ، تا فرشته نجات ؛ دتمار هوپ در حال ساخت داروی کرونا

از منفور ترین عضو فوتبال آلمان ، تا فرشته نجات ؛ دتمار هوپ در حال ساخت داروی کرونا

به گزارش ورزشی آسمونی ، دتمار هوپ ، رئیس باشگاه هوفنهایم که چندین سال است در بازی های هوفنهایم ، در تیتر...
زمان مطالعه: 1 دقیقه


به گزارش ورزشی آسمونی ، دتمار هوپ ، رئیس باشگاه هوفنهایم که چندین سال است در بازی های هوفنهایم ، در تیتر اصلی خبرها مبلی بر منفور بودن وی قرار دارد ، اکنون به دنبال ساخت درمان ویروس کرونا است .

دتمار هوپ که چندی پیش در دیدار دو تیم هوفنهایم و بایرن مونیخ ، در زمین مسابقه توسط تماشاگر نما های باشگاه بایرن مونیخ ، به تمسخر و توهین گرفته شد ، اکنون طی آخرین خبر ها در حال کمک نقدی و مالی برای شاخت درمانی برای بهبود ویروس کرونا است .

شیوع بیماری کرونا در حال حاضر در حال از هم پاشاندن اقتصاد کل اروپاست و بسیاری از کشور های اروپایی در حال حاضر در قرنطینه به سر می برند و هنوز نیز درمانی برای این ویروس خطرناک پیدا نشده است . بنابر خبر هایی که از " در اشپیگل " منتشر شده است ، شرکت آلمانی CureVAC در حال آزمایش برای ساخت داروی موثر برای درمان ویروس کرونا است و به نظر می رسد به انتشار جهانی این درمان بسیار نزدیک شده اند .

همچنین شایعاتی از سوی مقامات آمریکایی منتشر شده است که دونالدو ترامپ در حال مذاکره برای انحصاری کردن خرید این درمان برای خودش است تا در ابتدا مردم کشور ایالات متحده از این درمان بهره مند شده و سپس این دارو عرضه جهانی شود . اما از سوی دیگر ، دتمار هوپ نظری بر خلاف ترامپ داشته و واکنشی به صورت زیر را انجام داده است :
اگر قرار باشد تا این دارو را به صورت تاثیر گذار منتشر کنیم ، این شخص [ دونالد ترامپ ] نباید به صورت اختصاصی به آن دسترسی داشته باشد و تنها به فکر درمان مردم کشور خودش باشد . بلکه این شخص می بایست حس همدلی و متحد بودن را در خودش تقویت کند .
دتمار هوپ همچنین در ادامه در خصوص موافقت نکردن با درخواست دونالدو ترامپ اذعان کرد که در صورت کشف و ساخت درمان ویروس کرونا ، آن را به صورت جهانی منتشر خواهد کرد تا همه افراد از سراسر جهان توان دسترسی به آنرا داشته باشند نه فقط عده معدودی آمریکا .

پیتر آلتمایر ، وکیل حاضر در وزارت اقتصاد آلمان در این مورد گفت :
این یک تصمیم بسیار عالی از سوی مدیریت این کمپانی است . با این تصمیم می توانیم این واکسن را به همه افراد مبتلا به این بیماری برسانیم . با این حرکت ما به تمام افراد حاضر در جهان اعلام کردیم که در این شرایط بحرانی ، کشور آلمان برای فروش نیست !

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «از منفور ترین عضو فوتبال آلمان ، تا فرشته نجات ؛ دتمار هوپ در حال ساخت داروی کرونا»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 7 = ?