کد مطلب:  55905 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دیا میرزا همبازی محمدرضا گلزار: چنین گزارش های ناخوشایندی تاثیر مستقیمی بر شهرت من دارد

دیا میرزا همبازی محمدرضا گلزار: چنین گزارش های ناخوشایندی تاثیر مستقیمی بر شهرت من دارد

دیا میرزا تهیه و مصرف مواد مخدر را تکذیب کرد و گفت هیچ اقدام قانونی علیه او صورت نگرفته است.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

یکی از بازیگران سینمای هند، دیا میرزا است. پس از خودکشی سوشانت سینگ راجپوت و همینطور مصاحبه جنجالی کانگانا رانوت، پای بسیاری از بالیوودی ها و از جمه «دیا میرزا» به مواد مخدر و کارهای دیگر باز شده است. 

به گزارش آسمونی و به نقل از دنیای تصویر، دیا میرزا بازیگر سینمای هند که در فیلم ایرانی «سلام بمبئی» نیز نقش آفرینی کرده، تهیه و مصرف مواد مخدر را تکذیب کرد و گفت هیچ اقدام قانونی علیه او صورت نگرفته است.

میرزا می گوید :«چنین گزارش های ناخوشایند تأثیر مستقیمی بر شهرت من دارد.»

دیا میرزا پس از انتشار گزارشی مبنی بر اینکه احتمالا برای بازجویی توسط اداره کنترل مواد مخدر فراخوانده خواهد شد ، با شفافیت ارتباط با فروشندگان مواد مخدر را انکار کرده است. وی بیانیه ای را منتشر کرد و گفت که از راه قانونی برخورد خواهد کرد.

دیا میرزا گزارش هایی مبنی بر اینکه نام او در تحقیقات اداره کنترل مواد مخدر درباره افراد مصرف کننده و تامین کننده مواد مخدر در بالیوود مطرح شده است را رد کرد. او گفت که اخبار "غلط" و "بی اساس" نه تنها بر اعتبار او تأثیر می گذارد بلکه از نظر حرفه ای نیز تأثیرگذار است. میرزا تأکید کرد که هرگز مواد مخدر ممنوعه را خریداری یا مصرف نکرده است.

روز سه شنبه ، در برخی گزارش ها ادعا شده بود که نام دیا در هنگام بازجویی از دست فروشان مواد مخدر مطرح شده و ممکن است وی برای بازجویی توسط NCB(اداره کنترل مواد مخدر) فرا خوانده شود.

موضوع مصرف مواد مخدر در بالیوود در حین تحقیق درباره مرگ سوشانت سینگ راجپوت زیر ذره بین قرار گرفته است. دوست دختر او، ریا چاکرابورتی ، اوایل ماه جاری به جرم تهیه مواد مخدر دستگیر شد و در حال حاضر در زندان بای کولا زندانی است.

معاون اداره کنترل مواد مخدر گفته بود که ریا قبل از دستگیری در اظهاراتش از سارا علی خان و راکول پریت سینگ(دو بازیگر جوان سینمای هند) نام برد. این دو نیز به زودی برای تحقیقات توسط پلیس فرا خوانده خواهند شد.

: برای دریافت مشاوره درباره دیا میرزا همبازی محمدرضا گلزار: چنین گزارش های ناخوشایندی تاثیر مستقیمی بر شهرت من دارد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «دیا میرزا همبازی محمدرضا گلزار: چنین گزارش های ناخوشایندی تاثیر مستقیمی بر شهرت من دارد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید