مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  57970 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
راز سریال قورباغه کشف شد!

راز سریال قورباغه کشف شد!

نفس شیطان از درخت بوراچرو به دست می آید و اگر گرد آن باعث ایجاد بیهوشی و فراموشی در انسان ها می شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

گیاه قورباغه چیست؟

اسکوپولامین یا نفس شیطان ماده مخدری است که این روز ها با نمایش سریال قورباغه بر سر زبان ها افتاد. با آسمونی همراه باشید تا در مورد این ماده عجیب بیشتر بدانید. نفس شیطان از درختی بومی در کلمبیا، اکوادور و ونزوئلا به دست می آید. این ماده مخدر پودری است که از درختی به ام بوراچرو استخراج می شود و به شکل پودر یا در قالب چای نیز استفاده می شود.

ماده مخدر قورباغه

نفس شیطان
نفس شیطان

بوراچرو در کلمبیا حتی در خیابان ها و سطح شهر نیز وجود دارد. مکان هایی در سطح شهر برای خرید و فروش این مخدر وجود دارد، به نحوی که والدین اجازه نمی دهند فرزندانشان در نزدیکی آن بازی کنند، چون می گویند گرد گل آن هم انسان را از خود بیخود می کند. بوراچرو نیروی اراده و اختیار فرد را از او سلب می کند، به طوری که فرد هر دستوری که به او داده شود را بی برو برگرد انجام می دهد. هنگامی که اثر دارو تمام شود و فرد به حالت عادی برگردد نمی تواند چیزی از گذشته و اتفاق هایی که برایش رخ داد به یاد بیاورد.

مهران غفوریان در سریال قورباغه به این ماده مخدر اشاره کرده است:

تو کلمبیا یه گیاهی رشد می کنه که اسمش نفس شیطانه. یه چیز تو مایه های مخدره. تایلندی ها تخم این گیاه رو پرورش میدن و با قورباغه سمی آمریکایی قاطی می کنن، میشه این. محلی های اونجا وقتی می خوان مواد بزنن پوست قورباغه رو لیس می زنن.

در قبایل بومی کلمبیا رسم بود وقتی که رئیس قبیله می مرد، زن و فرزندانش را با او دفن کنند. برای این که خانواده آن فرد را مطیع خود کنند به صورتشان این پودر را می پاشیدند. در بارهای کلمبیا این ماده در نوشیدنی اشخاص ریخته می شود یا روی صورت آن ها پاشیده می شود. در ادامه از آن ها خواسته می شود تا اموال خود را به سارق بدهند.

سم قورباغه
سم قورباغه

نهاد های اطلاعاتی از جمله CIA در بازجویی برای کشف جزئیات از این ماده استفاده می کردند. تنها مشکل این است که شخص ممکن است به جای حقیقت، هذیان بگوید. این ماده دست کم برای بازجویی خوب عمل نکرده است. رشد روزافزون مصرف انواع مواد روان گردان و مخدر، تنوع تولید و توزیع را سمت و سوی پیچیده و نگران کننده ای می برد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره راز سریال قورباغه کشف شد! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «راز سریال قورباغه کشف شد!» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید