جزئیات تعیین میزان حقوق کارکنان دولت در سال 97 | آسمونی
کد مطلب: 28803 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جزئیات تعیین میزان حقوق کارکنان دولت در سال 97

جزئیات تعیین میزان حقوق کارکنان دولت در سال 97

به گزارش آسمونی:عضو شورای عالی حقوق و دستمزد جزئیات بررسی تعیین میزان حقوق کارکنان دولت در سال 97 در این...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جزئیات تعیین میزان حقوق کارکنان دولت در سال 97
جزئیات تعیین میزان حقوق کارکنان دولت در سال 97


به گزارش آسمونی:عضو شورای عالی حقوق و دستمزد جزئیات بررسی تعیین میزان حقوق کارکنان دولت در سال 97 در این شورا را تشریح کرد. شکور پورحسین عضو ناظر مجلس در شورای عالی حقوق و دستمزد از بررسی تعیین میزان حقوق و دستمزد کارکنان دولت در سال 97 در این شورا خبر داد و گفت: شورای عالی حقوق و دستمزد طی دو ماه اخیر هنوز تشکیل جلسه نداده که این جزو ایراداتی است که در برگزاری این جلسات به دولت وارد است.

وی با اشاره به تعیین میزان حقوق و دستمزد کارکنان دولت در سال 97، اظهار داشت: میزان حقوق و دستمزد کارکنان دولت در سال 97 طبق لایحه بودجه، 10 درصد افزتیش می‌یابد که این مسئله در جلسات آتی شورای عالی حقوق و دستمزد مورد بررسی قرار می‌گیرد.

عضو ناظر مجلس در شورای عالی حقوق و دستمزد تصریح کرد: میزان افزایش حقوق و دستمزد کارمندان و کارگران در سال 97 باید منطقی و متناسب با افزایش نرخ تورم باشد تا نیازهای روزمره آنها را پاسخ دهد.

به گزارش تسنیم، براساس بخشنامه دولت درباره نحوه افزایش میزان حقوق و دستمزد کارکنان دولت و دستگاه‌های اجرایی در سال آینده، مقرر شده میزان حقوق کارکنان 10 درصد افزایش داشته باشد.

منبع: تسنیم

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره جزئیات تعیین میزان حقوق کارکنان دولت در سال 97 فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «جزئیات تعیین میزان حقوق کارکنان دولت در سال 97»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 6 = ?