مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  40686 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جزییات  احضار سفیر پاکستان به وزارت امور خارجه

جزییات احضار سفیر پاکستان به وزارت امور خارجه

به گزارش آسمونی:دستیار وزیر خارجه ضمن احضار سفیر پاکستان به وزارت خارجه و اعلام اعتراض شدید ایران در پی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

جزییات  احضار سفیر پاکستان به وزارت امور خارجه
جزییات احضار سفیر پاکستان به وزارت امور خارجه

به گزارش آسمونی:دستیار وزیر خارجه ضمن احضار سفیر پاکستان به وزارت خارجه و اعلام اعتراض شدید ایران در پی اقدام تروریستی سیستان و بلوچستان، خواستار برخورد قاطع و جدی پاکستان با تروریستی فعال در مناطق مرزی با ایران شد.

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت خارجه از احضار سفیر پاکستان به وزارت امور خارجه و ابلاغ مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران به وی خبر داد و گفت: در پی حادثه تروریستی 24 بهمن ماه در جاده خاش - زاهدان خانم «رفعت مسعود» سفیر پاکستان توسط دستیار وزیر و مدیرکل آسیای غربی به وزارت امور خارجه احضار شد.

قاسمی افزود: در این ملاقات ضمن اشاره به افزایش اقدامات تروریستی از داخل خاک پاکستان، از جمله حادثه تروریستی اخیر  در جاده خاش - زاهدان، اعتراض کشورمان ابلاغ و با صراحت تاکید شد که جمهوری اسلامی ایران از دولت و ارتش پاکستان انتظار دارد با قاطعیت و جدیت لازم علیه پایگاه‌ها، تحرکات و استقرار گروهک‌های تروریستی فعال در مناطق مرزی این کشور با جمهوری اسلامی ایران برخورد کند و اجازه ندهد این گروهک‌های تروریستی بیش از این با اقدامات تروریستی و غیرانسانی خود موجبات تشدید ناامنی و بدبینی و بی اعتمادی بین دو کشور را فراهم کند.

وی اضافه کرد: در ادامه از دولت پاکستان خواسته شد که اقدامات سریع و لازم جهت شناسایی و دستگیری عوامل جنایت تروریستی جاده خاش - زاهدان را انجام دهد.

سفیر پاکستان در این دیدار اعلام کرد که موضوع اعتراض کشورمان را به دولت متبوع خود منتقل خواهد کرد.

در پی اقدام تروریستی چهارشنبه شب (25 بهمن ماه) گروهک تروریستی جیش‌الظم به اتوبوس حامل جمعی از پرسنل سپاه پاسداران،‌ 28 نفر شهید و تعدادی نیز مجروح شدند.

منبع: مشرق

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره جزییات احضار سفیر پاکستان به وزارت امور خارجه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «جزییات احضار سفیر پاکستان به وزارت امور خارجه» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید