کد مطلب: 53003 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جزئیات وام ضروری 3 میلیونی بازنشستگان تأمین اجتماعی

جزئیات وام ضروری 3 میلیونی بازنشستگان تأمین اجتماعی

رئیس کانون کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیر تأمین اجتماعی گفت: احتمالا با مذاکرات صورت‌گرفته، وام‌های ضروری بازنشستگان تأمین اجتماعی خردادماه پرداخت می‌شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جزئیات وام ضروری 3 میلیونی بازنشستگان تأمین اجتماعی - Details of the emergency loan of 3 million Social Security retirees جزئیات وام ضروری 3 میلیونی بازنشستگان تأمین اجتماعی - Details of the emergency loan of 3 million Social Security retirees

به گزارش آسمونی : علی دهقان‌کیا رئیس کانون کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیر تأمین اجتماعی درباره جزئیات وام‌های ضروری بازنشستگان اظهار داشت: بازنشستگان کشوری هر ساله به میزان 5 میلیون تومان وام می‌گیرندو با توجه به اینکه تعداد آنها کم است 80 درصد  بازنشستگان کشوری از این وام‌ها برخوردار می‌شوند.وی بیان داشت: سازمان تأمین اجتماعی 3 میلیون و 300 هزار نفر بازنشسته و مستمری‌بگیر دارد که هر ساله به 40 هزار نفر وام 3 میلیون تومانی داده می‌شود.

وی گفت:‌با توجه به اینکه تعداد بازنشستگان تأمین اجتماعی زیاد است و درصد کمی از آنها هر ساله از این تسهیلات برخوردار می‌شوند، بنابراین در حال مذاکره هستیم که میزان وام و تعداد بازنشستگانی که از آن بهره‌مند می‌شوند را در سازمان تأمین اجتماعی افزایش دهیم.

وی بیان داشت: بر همین اساس در صورت توافق تعداد وام‌ها را از 40 هزار تا 400 هزار در سال جاری می رسانیم و به هر بازنشسته نیز 3 تا 4 میلیون تومان وام پرداخت خواهیم کرد.

دهقان‌کیا خاطرنشان کرد: با بانک رفاه و سازمان تأمین اجتماعی مذاکراتی از سوی کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی صورت گرفته است و احتمالاً در صورت وجود زیرساخت‌های لازم در خردادماه این وام‌ها به بازنشستگان تأمین اجتماعی پرداخت می‌شود.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «جزئیات وام ضروری 3 میلیونی بازنشستگان تأمین اجتماعی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 7 = ?