اعلام جزئیات پرونده شهرام جزایری | آسمونی
کد مطلب: 48054 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اعلام جزئیات پرونده شهرام جزایری

اعلام جزئیات پرونده شهرام جزایری

وکیل شهرام جزایری درباره جزئیات پرونده موکلش توضیحاتی داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اعلام جزئیات پرونده شهرام جزایری - Details of the case of Shahram Jazayeri
اعلام جزئیات پرونده شهرام جزایری - Details of the case of Shahram Jazayeri
اعلام جزئیات پرونده شهرام جزایری - Details of the case of Shahram Jazayeri

به گزارش آسمونی : لعیا باقری وکیل شهرام جزایری با اشاره به صدور حکم جدید برای موکل خود گفت: با وجود آن که شهرام جزایری شاکی ندارد، اما به اشد مجازات محکوم شده و شاکی خصوصی موکل من شکایت اولیه خود را مسترد کرده و سپس در دادگاه حاضر نشده است و پس از آن مکتوب اعلام کرده که هیچ گونه ادعا و اعتراضی ندارد.وی ادامه داد: اما با این وجود دادگاه آقای جزایری را به اشد مجازات محکوم کرده است.

باقری به شکوائیه شاکی اشاره کرد و گفت: شاکی در شکواییه خود به صراحت نوشته است: «بنده از آقای جزایری جویای شغل یا فعالیت اقتصادی شدم»؛ این اقرار شاکی به دلیل جمع نبودن عناصر وقوع جرم، عنوان کلاهبرداری را منتفی می‌کند.

وکیل شهرام جزایری با بیان اینکه به نظر می‌رسد به دلیل اطلاع رسانی‌های نامناسب درباره شهرام جزایری حساسیت‌هایی به وجود آمده است، اظهار کرد: اتهام اقدام به پرداخت رشوه میلیاردی یکی از مواردی بود که بر خلاف واقع در رسانه‌ها منتشر شد و در نهایت هم منجر به صدور برائت شد.وی افزود: برای اثبات جرم کلاهبرداری توسل توأم با سوءنیت با عملیات متقلبانه شرط ضروری تحقق است و هیچ کدام از این شرایط در پرونده موکل من وجود ندارد.

باقری تصریح کرد: موکل من در پروند‌ه مقدم دیوانعالی کشور به خوش حسابی معروف است و امیدوارم دستگاه قضا همانند گذشته بدون توجه به جو رسانه‌ای در مورد اعاده دادرسی تصمیمی شایسته گیرد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره اعلام جزئیات پرونده شهرام جزایری فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «اعلام جزئیات پرونده شهرام جزایری»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 4 = ?