جزئیات گروگانگیری 3 ساعته در شیرینی فروشی غرب تهران | آسمونی
کد مطلب: 51180 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جزئیات گروگانگیری 3 ساعته در شیرینی فروشی غرب تهران

جزئیات گروگانگیری 3 ساعته در شیرینی فروشی غرب تهران

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ جزئیات حادثه گروگانگیری رخ داده در یک شیرینی‌فروشی در غرب تهران را تشریح کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جزئیات گروگانگیری 3 ساعته در شیرینی فروشی غرب تهران - Details of the 3-hour hostage in a pastry shop
جزئیات گروگانگیری 3 ساعته در شیرینی فروشی غرب تهران - Details of the 3-hour hostage in a pastry shop
جزئیات گروگانگیری 3 ساعته در شیرینی فروشی غرب تهران - Details of the 3-hour hostage in a pastry shop

به گزارش آسمونی : سردار کیوان ظهیری دراین‌باره گفت: حوالی ساعت 15:40 بعد از ظهر امروز شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفته و از وقوع گروگانگیری در یک مغازه شیرینی فروشی در محدوده خیابان آزادی بعد از میدان آزادی خبر دادند که بلافاصله عوامل کلانتری 119 مهرآباد در محل حاضر شده و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به حضور ماموران کلانتری در محل گفت:‌با حضور ماموران کلانتری در محل مشاهده شد که حوالی ساعت 15:30 مردی حدودا 35 ساله با دو قبضه سلاح کمری و یک شی شبیه به بمب  وارد یک شیرینی فروشی شده و به سراغ فروشنده زن این شیرینی فروشی رفته و ظاهرا خواسته‌هایی را از او مطرح کرده است که در نهایت اقدام به گروگان گرفتن این فرد کرده است.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه فرد گروگانگیر با حضور ماموران در محل اقدام به شلیک چندین تیرهوایی کرده و از آنان خواست که محل را ترک کنند، گفت: در همین راستا نیز ماموران به بیرون از قنادی رفته و سه واحد خودرویی دیگر نیز در محل حاضر شدند. همزمان  عوامل کلانتری اقدام به محاصره محل و تخلیه اطراف فروشگاه کردند.

ظهیری با اشاره به حضورش در محل گروگانگیری خاطرنشان کرد:‌ ماموران پلیس از طریق عملیات روانی اقدام به مذاکره و صحبت با فرد گروگانگیر کردند که این فرد اعلام کرد که می‌خواهد با پدر و مادر دختری که به گروگان گرفته دیدار کند، در همین راستا نیز والدین این دختر در محل حاضر شده و مشخص شد که گروگانگیر از مدتی قبل به دختری که گروگان گرفته بود علاقه‌مند شده و با هم  ازدواج کرده بودند، اما پس از گذشت یک سال از ازدواجشان پدر این دختر مانع دیدار طرفین شده و با ادامه رابطه آنها مخالفت کرده بود.

وی با بیان اینکه مذاکره والدین گروگان با گروگانگیر نتیجه‌ای نداشت، گفت: حدود چهل دقیقه بنده، رییس کلانتری و سرکلانتر با این فرد مذاکره کردیم و سرانجام توانستیم این فرد را قانع کنیم که خود را تسلیم کرده و گروگانش را آزاد کند. که این فرد خود را تسلیم کرد و دو اسلحه و ریموت شی شبیه به بمب را نیز به ماموران تحویل داد.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه گروگانگیری در این محل حدود سه ساعت طول کشید، گفت: فرد گروگانگیر به مقر پلیس منتقل شد و تحقیقات از وی ادامه دارد.

سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ نیز در محل این گروگانگیری حضور داشت.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره جزئیات گروگانگیری 3 ساعته در شیرینی فروشی غرب تهران فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «جزئیات گروگانگیری 3 ساعته در شیرینی فروشی غرب تهران»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 8 = ?