کد مطلب:  8722 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
انهدام بزرگترین باند قاچاق مواد مخدر در فارس

انهدام بزرگترین باند قاچاق مواد مخدر در فارس

1393/10/23 فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش گسترده ماموران مبارزه با مواد مخدر پلیس فارس، یک باند بزرگ...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

1393/10/23

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش گسترده ماموران مبارزه با مواد مخدر پلیس فارس، یک باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر کشف و با انهدام آن، هفت تُن تریاک ضبط شد.

به گزارش آسمونی به نقل از ایسنا سردار سرتیپ احمدعلی گودرزی دوشنبه 22 دی‌ماه در‌ نشستی خبری با بیان اینکه محموله کشف شده، بزرگترین محموله مواد مخدر کشور در سال جاری محسوب می‌شود، گفت: در پی تشدید مبارزه با مواد مخدر در فارس، ماموران پلیس این استان با انجام کارهای اطلاعاتی گسترده از ورود یک محموله باخبر شدند.

وی افزود: با انجام اقدامات گسترده پلیسی و با همکاری یگان تکاور مستقر در استان این محموله سنگین مواد مخدر که از طریق یک تریلر وارد ‌شده بود، شناسایی شد.

فرمانده انتظامی فارس خاطرنشان کرد: ماموران با اقدامات انجام شده دریافتند که یک بونکر حاوی مواد مخدر از سمت لارستان وارد استان شده است، از این رو برای دستگیری و توقیف این تریلر وارد عمل شدند.

گودرزی اضافه کرد: ماموران‌ در یک عملیات غافلگیرانه، خودروی مذکور را در شیراز توقیف و در بازرسی از آن، مقدار هفت تُن مواد مخدر شامل تریاک را کشف و ضبط و راننده را نیز دستگیر کردند.

وی همچنین ارزش ریالی این میزان مواد مخدر را 14 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این محموله بزرگترین محوله کشف شده کشور در سال جاری است.

این مقام انتظامی ادامه داد: این محموله از سمت استان سیستان و بلوچستان به استان فارس وارد شده و قاچاقچیان قصد توزیع آن در تهران و خوزستان را داشتند.

گودرزی همچنین در ادامه از کشف 12 کیلوگرم هروئین در فارس خبر داد و گفت: در این راستا سه نفر قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند و خودروی قاچاقچیان نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی فارس با اشاره به اینکه از این دو باند مواد مخدر هفت خودروی سبک و سنگین کشف شده است، خاطرنشان کرد: پلیس استان طی چند مدت اخیر برخورد با قاچاقچیان و خرده‌فروشان را در دستور کار خود قرار داده و در این خصوص سه هزار خرده‌فروش را دستگیر و روانه زندان کرده است.

: برای دریافت مشاوره درباره انهدام بزرگترین باند قاچاق مواد مخدر در فارس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «انهدام بزرگترین باند قاچاق مواد مخدر در فارس» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید