کد مطلب:  45255 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تکذیب واگذاری سالن میلاد نمایشگاه تهران

تکذیب واگذاری سالن میلاد نمایشگاه تهران

حبیبی واگذاری سالن میلاد نمایشگاه بین المللی را تکذیب کرد و گفت: تنها بخش صوت و نور این سالن به یکی از تعاونی ها واگذار شده است.
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تکذیب واگذاری سالن میلاد نمایشگاه تهران - Denial of Milad Hall of Tehran Exhibition assign
تکذیب واگذاری سالن میلاد نمایشگاه تهران - Denial of Milad Hall of Tehran Exhibition assign
تکذیب واگذاری سالن میلاد نمایشگاه تهران - Denial of Milad Hall of Tehran Exhibition assign

به گزارش آسمونی:جهانگیر حبیبی معاون توسعه منابع شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران در حاشیه نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: در روز‌های گذشته هجمه‌هایی علیه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی به راه افتاده و به دنبال ضربه زدن به عملکرد این شرکت هستند، موضوعی که ما تلاش می‌کنیم در آینده از طریق مراجع قضائی آن را پیگیری کنیم.

حبیبی درباره چگونگی واگذاری سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی، اظهار کرد: برخلاف خبر‌هایی که منتشر شده آنچه که در روز‌های گذشته اتفاق افتاده نه واگذاری سالن میلاد به طور کلی، که واگذاری بخش صوت، نور و تصویر این سالن به یکی از تعاونی‌های نمایشگاه بوده است.

به گفته معاون توسعه منابع شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران این قرارداد به هیچ عنوان به معنی واگذاری سالن میلاد نیست و در آینده نیز تمام افراد و شرکت‌هایی که قصد داشته باشند از امکانات این سالن استفاده کنند، باید مستقیماً ارتباط خود را با شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی برقرار کنند.

حبیبی در پاسخ به این سوال که چرا با وجود امکان‌پذیر بودن فعالیت دیگر شرکت‌ها، پیمانکاری این پروژه به یکی از تعاونی‌های نمایشگاه بین‌المللی واگذار شد، اظهار کرد: آنچه که اتفاق افتاده نه تصمیم شخصی یا گروهی که براساس قوانین و قواعد دولتی بوده است. ما باید برای برگزاری این مناقصه، آگهی عمومی می‌دادیم که تمام روال کاری آن انجام شده است.حبیبی تصریح کرد: با پایان زمان نام‌نویسی متقاضیان برای فعالیت در سالن میلاد، سه شرکت وارد فرآیند بررسی شدند که در مراحل بعدی مشخص شد با توجه به تخلف‌هایی که از سوی دو شرکت نام‌نویسی کرده به ثبت رسیده است، باید نام آن‌ها حذف شود و از این‌رو شرکتی که در حال حاضر در سالن میلاد فعال شده، توانست در یک رقابت شفاف و قانونی انتخاب شود.

به گفته وی، این موضوع که شرکت نمایشگاه‌ها قصد داشته از ابتدا این تعاونی را فعال کند به هیچ عنوان صحیح نیست، زیرا ما کلیه مراحل مناقصه را از ابتدا تا انتها به شکل شفاف پیگیری کرده‌ایم و در صورت لزوم امکان آنکه کسانی که به این فرآیند اتهامات ناروا وارد کردند از طریق مراجع قضائی پیگیری شوند نیز وجود دارد.هجمه های تخریبی علیه نمایشگاه  از مراجع قضایی پیگیری می شود

حبیبی درباره برخی ابهامات مربوط به واگذاری سالن میلاد به یکی از تعاونی های نمایشگاه تصریح کرد: برخلاف آنچه در برخی رسانه ها مطرح شده، این سالن را واگذار نکرده ایم بلکه سیستم صوت و نور آن واگذار شده است. فرایند برگزاری مناقصه قانونی بوده و این مزایده را دو بار به صورت عمومی اطلاع رسانی کرده ایم.وی ادامه داد: سه شرکت کننده در این مزایده حضور داشتند که پاکت دو شرکت کننده به دلیل واجد شرایط نبودن، باز نشد. نهایتاً شرکت تعاونی نمایشگاه در این مناقصه عمومی برنده شد و هیچ منعی برای حضور شرکت های وابسته به دستگاه های دولتی در مناقصات عمومی وجود ندارد.

حبیبی اظهار کرد: برخی نهادها به صورت هدفمند به دنبال تخریب نمایشگاه بین المللی هستند که دلیل آن رعایت ضوابط و مقررات توسط نمایشگاه است. از مراجع قضائی پیگیر این هجمه های تخریبی هستیم و منتظر پاسخ این نهاد می مانیم.

: برای دریافت مشاوره درباره تکذیب واگذاری سالن میلاد نمایشگاه تهران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تکذیب واگذاری سالن میلاد نمایشگاه تهران» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید