کد مطلب: 12060 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آموزش حذف کامل اینستاگرام

آموزش حذف کامل اینستاگرام

حذف کامل اینستاگرام ممکن است برای شما عزیزان نیاز باشد. در این مقاله از آسمونی به روش جدید حذف کامل...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

حذف اکانت اینستاگرام

 حذف کامل اینستاگرام ممکن است برای شما عزیزان نیاز باشد. در این بخش از آسمونی به روش جدید حذف کامل اینستاگرام می پردازیم. اینستاگرام یک شبکه ی اجتماعی محبوب می باشد که کاربران در آن می توانند عکس ها و ویدیو های خود را برای کاربران دیگر به اشتراک بگذارند. محبوبیت اینستاگرام  بسیار بالاست. اما گاهی اوقات پیش می‌آید که قصد داشته باشید به خود کمی استراحت دهید. و از فضای شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام دور باشید. خوشبختانه اینستاگرام چنین قابلیتی را مدت‌هاست به امکانات خود اضافه کرده است .

آموزش حذف اکانت اینستاگرام

حذف کامل اینستاگرام 1- ابتدا با استفاده از لینک به وب سایت حذف اکانت اینستاگرام مراجعه نمایید  https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent - سپس نام کاربری و رمز عبور اینستاگرام خود را وارد نموده و Log in کنید.
2- در صفحه ی باز شده و در قسمت، Why are you deleting your account دلیل حذف اکانت را انتخاب کنید.
حذف کامل اینستاگرام 3- سپس در قسمت To continue , please re-enter your password رمز عبور اکانت اینستاگرام خود را وارد کنید . 
اکنون کمی به پایین اسکرول کرده و پس از اطمینان از کار خود، برای حذف دائمی اکانت اینستاگرام گزینه ی Permanently delete my account را انتخاب کنید. در مرحله آخر یک پنجره برای شما باز خواهد شد که برای حذف دائمی اکانت می بایست آن را تایید کنید. پس بدین منظور گزینه OK را انتخاب کنید. اکنون کار تمام است و اگر اکانت شما به درستی حذف شده باشد با پیام زیر برخورد خواهید نمود: Your account has been removed. We,re sorry to see you go

نکات مهم در مورد حذف اکانت اینستاگرام 

پس از حذف اکانت، شخص دیگری نمی تواند صاحب آن اکانت (نام کاربری) شود . شما پس از اینکه اکانت خود را حذف نمودید، هیچ کس نمی تواند نام کاربری حذف شده را مجدد ثبت کند. ضمنا دیگر نمی‌توانید با آدرس ایمیلی که برای ساخت این اکانت استفاده کرده‌اید اکانت دیگری بسازید . اگر قصد استفاده مجدد از‌‌ همان ایمیل را دراید در بخش Edit Profile در صفحه پروفایل خود نسبت به حذف و یا تغییر آن به یک ایمیل اقدام کنید .  

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «آموزش حذف کامل اینستاگرام»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 7 = ?