کد مطلب: 20091 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاخیر در پروازهای مهرآباد بدلیل شرایط جوی

تاخیر در پروازهای مهرآباد بدلیل شرایط جوی

به گزارش آسمونی: مدير کل فرودگاه مهرآباد از تاخير پروازهای اين فرودگاه بدليل شرايط نامساعد جوی و مه غليظ...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

delays-in-flights-due-to-weather-conditions-in-mehrabad
delays-in-flights-due-to-weather-conditions-in-mehrabad

به گزارش آسمونی:

مدیر کل فرودگاه مهرآباد از تاخیر پروازهای این فرودگاه بدلیل شرایط نامساعد جوی و مه غلیظ خبر داد.
به نقل از روابط عمومی فرودگاه مهرآباد علی رستمی مدیرکل این فرودگاه جهت اطلاع رسانی از آخرین وضعیت پروازها اظهار داشت: به دلیل شرایط نامساعد جوی و مه غلیظ در تهران و منطقه مهرآباد از ساعات اولیه صبح پروازهای ورودی انجام وپروازهای خروجی انجام نمی گردد زیرا حداقل دید برای پروازهای ورودی 800 وبرای پروازهای خروجی 400می باشد واکنون دید افقی مهرآباد 500 است.

وی با بیان اینکه بعضی از پروازها به دلیل شرایط جوی مهرآباد انجام نمی گیرد بیان کرد: در این مدت تدابیری خاص در فرودگاه و برج مراقبت اندیشیده شده و مشکلی در ورودی پروازهای مهراباد وجود نخواهد داشت.

رستمی با اشاره به اینکه هماهنگی‌های لازم برای انجام پروازها ایمن صورت می گیرد عنوان کرد:فرودگاه مهرآباد در آمادگی کامل به سر می برد تا با مساعد شدن شرایط جوی پروازها طبق برنامه زمانبندی شده انجام

وی در پایان تاکید کرد : با احتمال ادامه وضعیت نامساعد جوی وجود دارد و از مسافران برای اطلاع از آخرین وضعیت پروازها می توانند با شماره های 199 و02144665519 تماس حاصل کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

معرفی نویسنده:

پروفایل روابط عمومی آسمونی که موضوعات و مطالب آن توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، که بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «تاخیر در پروازهای مهرآباد بدلیل شرایط جوی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 6 = ?