کد مطلب: 35615 درج نظر
تایلهای دکوراتیو آلومینیومی

تایلهای دکوراتیو آلومینیومی

اگر در حوزه دکوراسیون فعالیت می کند و یا به این امور علاقه دارید، حتما با  واژه هایی مانند تایل دکوراتیو و...
زمان مطالعه: 4 دقیقه
اگر در حوزه دکوراسیون فعالیت می کند و یا به این امور علاقه دارید، حتما با  واژه هایی مانند تایل دکوراتیو و تایلهای دکوراتیو آلومینیومی و ... آشنایی دارید. آسمونی در این بخش در مورد تایل دکوراتیو بیشتر صحبت می کند.

تایلهای دکوراتیو آلومینیومی

طراحان و معماران داخلی با استفاده از فناوری های روز انواع سقف های کاذب ساختمانی را طراحی کرده اند که یکی از آن تایل دکوراتیو می باشد.تایل دکوراتیو شاخه ای از معماری داخلی (دکوراسیون داخلی مانند آباژور دکوراتیو) به شمار می رود، که می تواند جایگزین مناسبی برای سقف های کاذب گذشته باشد.

تایل دکوراتیو ها دارای مدل ها و طرح های مختلفی می باشند و این بدان معناست که شما محدودیتی در انتخاب ندارید بنابراین می توانید سقف دکوراتیو را با دکوراسیون منزل خود همخوانی دهید.

از خصوصیات بارز سقف های دکوراتیو می تواند به نورپردازی آن اشاره کرد به این صورت که هر گونه چراغی که در پشت این سقف باشد با نور پردازی خاصی دیده می شود و باعث زیبای دو چندان آن می شود.

سقف کاذب تایل دکوراتیو چیست:

آسمونی : همانطور که گفتیم تایل دکوراتیو نسل جدید سقف های کاذب می باشد که به وسیله آویزهایی از سقف اصلی و در زیر سقف اصلی نصب می شوند.

نصب آن نیز آسان و بدون هر گونه خرابی و ریزش ساختمان می باشد.

به زبان ساده تایل دکوراتیو همان سقف کاذب می باشد.

توجه داشته باشید که شما می توانید سقف های تایل دکوراتیو را بدون آویز از سقف اصلی و از طریق دیواره های خانه نیز نصب نمایید.

اگه شما خودتون کمی وارد باشید می توانید تایلهای دکوراتیو را نصب نمایید ولی در عین حال بهتر است به اهل فن کار واگذار شود تا کار زیبا دربیاد.

تایل دکوراتیوها دارای زیبایی بی نظیری هستند که بلافاصله پس از نصب این زیبایی نمایان خواهد شد.

همانطور که می دانید سقف های کاذب پس از نصب نیاز به کار اضافی خشک شدن و .. ندارند و شما زمان کمی را صرف نصب آن می کنید و از خرابی های آینده نیز در امان هستید.

از این پس می توانید به راحتی سقف خانه خود را با یک دستمال مرطوب تمیز کنید.

زیبایی خانه را با تایلهای دکوراتیو تجربه نمایید.

چرا سقف های تایل دکوراتیو؟

چرا باید در دکوراسیون و معماری داخلی منزل از سقف های تایل دکوراتیو استفاده کنیم.الف) با استفاده از سقف های کاذب تایل دکوراتیو شما می توانید.

تاسیساتی همچون لوکه کشی گاز ، سیم کشی برق ، و همچنین تهویه های به کار رفته برای مصارف مختلف را در زیر سقف تایل دکوراتیو پنهان کنید و نمایی بهتر از ساختمان را ارائه دهید.

برای شما نیز پیش آمده همیشه مهمانان می پرسند چرا لوله گاز از اینجا اومده، سیم کشی برقتتون ایراد داره و … با استفاده از تایل دکوراتیو از این موضوعات خلاص شوید.

ب) شما می توانید سقف های کاذب تایل دکوراتیو را در ساختمان های که از بتن ، چوب و حتی کاهگل ساخته شده اند استفاده کنید و محدودیتی در باب استفاده آن  وجود ندارد.

زیبایی خانه و دکوراسیون داخلی خود را با هر نوع معماری که دارد به ما بسپارید تا به بهترین شکل به شما تحویل دهیم.

زیبایی و لذت زندگی را با ما تجربه کنید.

 

ج) تایل دکوراتیو برای انجام دکور نور مخفی دور لوستری و … به دلیل انعطاف پذیری بالایی که دارد بسیار مناسب است.

انعطاف پذیری بالای تایلهای دکوراتیو سبب می شود تا هر طرح و رنگی را به خود بگیرند.

مزایای تایلهای دکوراتیو:

آسمونی : سقف های کاذب تایل دکوراتیو دارای مزایای زیادی می باشند که در این نوشتار به برخی از مزایای آن اشاره ای گذرا و تیتر وار خواهیم کرد.
  1. ٫نصب ساده، سقف های تایل دکوراتیو به راحتی قابلیت نصب در ارتفاع های مختلف را دارند و شما می توانید ارتفاع سقف خودتان را تعیین نمایید.نصب آن نیز آسان و با استفاده از دیواره خانه و آویز از سقف اصلی انجام می شود.
  2. ٫اجرای نور مخفی در تایل دکوراتیو: تایل دکوراتیو قدرت اجرای نور مخفی برای زیبایی دکوراسیون داخلی را در خود دارد.
  3. ٫امکان مونتاژ و نصب سیستمهای اطفاء حریق بر روی سقف های کاذب دکوراتیو.
  4. ٫دارای رنگ بندی و طراح های مختلفی می باشند. دارای سازگاری در اجرای انواع رنگ کاغذ دیواری و متریال های دیگر می باشد.
  5. قابلیت نصب انواع چراغ روشنایی شما می توانید انواع چراغ های روشنایی را در زیر سقف و همچنین روی آن نصب کنید.
  6. ٫دارای عایق صوتی و حرارتی می باشد.
  7. ٫مقاوم در برابر شستشو و رطوبت. تایلهای دکوراتیو دارای مقاومت بالایی هستند و به هنگام شستشو و… از بین نمی روند
دارای وزن سبکی می باشند و به راحتی قابل حمل می باشند. تایلهای دکوراتیو خیلی سبک می باشند و وزن کمی دارند.

تایلهای دکوراتیو این قابلیت را دار می باشند که می توانند پیچیده ترین خلاقیت های شما را به واقعیت تبدیل کنند پس طرح و ایده خود را به واقعیت تبدیل نمایید.

موارد استفاده از تایل دکوراتیو:

سقف های دکوراتیو قابلیت نصب و اجرا بر روی سقف های مختلف را دارا می باشند، که شما می توانید تایل دکوراتیو ها را در مکان  های مختلف نصب و اجرا کنید که عبارتند از:
  1. ٫خانه ، دفتر و محل کار: سقف های دکوراتیو را میتوانید برای زیبایی و نشاط در خانه محل کار و همچنین دفتر خود نسب کنید و سقف خود را با محیط اطراف همگام نمایید.
  2. ٫ساختمان صنعتی، بیمارستان ها، راه روها، استفاده از سقف های دکوراتیو در بیمارستان سبب می شود تا بیماران درآرامش باشند.
  3. ٫رستوران ، هتل ها، سالن های ورزشی ، مراکز تجاری، دفاتر و فروشگاه  ها و …. شما متناسب با سلیقه خود و نوع معماری داخلی و همچنین چگونگی خدمت می توانید سقف کاذب دکوراتیو را انتخاب و در سقف مورد نظر نصب نمایید. زیبایی زندگی را با سقف های کاذب تایل دکوراتیو تجربه کنید.
استفاده از سقف های کاذب در طراحی معماری داخلی علاوه بر آنکه باعث زیبایی محیط می شود نیازها و امکانات رفاهی را برطرف می کند.

امروز در جهان مدرن با گسترش ارتباطات نیاز به مکانی برای کار و فعالیت داریم که برای ما نشاط آور و به دور از هیاهو و جنجال باشد.

سقف های دکوراکتیو این امکان را در اختیار ما می گذارند تا باخیال راحت و در آرامش و در محیطی دلچسب به کار و فعالیت روزمره خود ادامه دهیم و زندگی را زیباکنیم.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «تایلهای دکوراتیو آلومینیومی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 8 = ?