مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  7927 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تغییر دکوراسیون خانه در یک روز

تغییر دکوراسیون خانه در یک روز

با ایده های كارآمد این مطلب آسمونیمی‌توانید دكوراسیون خانه خود را در یك روز تغییر دهید و رنگ و بوی جدیدی به...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

با ایده های کارآمد این مطلب آسمونیمی‌توانید دکوراسیون خانه خود را در یک روز تغییر دهید و رنگ و بوی جدیدی به آن ببخشید.

سازماندهی با کمک سینی

عناصری مانند کنترل‌ تلویزیون، در هر فضایی از خانه دیده می‌شوند و باعث شلوغ جلوه دادن فضا می‌شوند. برای پیشگیری از وقوع چنین اتفاقی، یک سینی زیبا را در نظر گرفته و تمام ریموت کنترل‌ها را در آن گذاشته و سینی را در یک جای مشخص، مانند میز پذیرایی قرار دهید.

نمایش آثار هنری کودکان

نقاشی‌های فرزند شما بهترین عنصر دکوراسیونی برای اتاق کودک و حتی فضاهای دیگر خانه هستند. گلچین نقاشی‌های فرزند خود را روی مقوایی محکم چسبانده یا در قابی رنگی و زیبا قرار داده و بر دیوار نصب کنید.

رنگ‌آمیزی یا تعویض کلاهک آباژور

کلاهک آباژورهای موجود در دکوراسیون، یکی از عناصر کوچک اما بسیار تاثیرگذار هستند؛ شما می‌توانید با نوسازی کلاهک فعلی آباژور خود یا تعویض آن با گزینه‌ای جدید، جلوه دکوراسیون خانه را به آسانی تغییر دهید.

تازه کردن جلوه سرویس بهداشتی

شما می‌توانید با تعویض پرده حمام یا اضافه کردن شمع‌های معطر و دسته گلی زیبا و شاداب، جلوه دکوراسیون سرویس بهداشتی خانه تان را تازه و متحول کنید.

عوض کردن جای آثار هنری

آثار هنری خود را در قسمت‌های غیر معمول مانند بالای در نصب کنید تا بیشتر جلب نظر کنند. نصب آثار هنری در مقابل آینه نیز ایده خوبی است. همچنین نصب کلکسیونی نامتقارن از عناصر هنری و آنتیک با حداقل 8 سانتی‌متر فاصله از یکدیگر نیز اقدامی بسیار موثر و زیباست.

استفاده از روتختی و ملحفه‌های جدید

شما می‌توانید تنها با تعویض یا استفاده از یک ملحفه نو و جدید، جلوه دکوراسیون اتاق خواب خود را به کلی دگرگون و به روز کنید. یک ملحفه‌ سفید با حاشیه‌ ساده کافیست تا جلوه‌ای کلاسیک و شیک به اتاق خواب شما ببخشد.

پوشاندن زمینه قفسه‌ها با کاغذ دیواری

قفسه‌های کتابخانه و دیوارهای داخل کمدها را فراموش نکنید. زمینه قفسه‌ها و فضای داخل کمد را با کاغذ دیواری بپوشانید. این کار اقدامی تاثیرگذار و زیبا برای دکوراسیون است.

آوردن شاخه‌ها به داخل

شاخه‌های زیبا و خشک درختان را دست چین کنید و به داخل بیاورید. آنها را در گلدان یا ظرفی مناسب قرار داده و به معرض نمایش بگذارید. این کار اقدامی بسیار زیبا و موثر است؛ بخصوص اگر نورپردازی متمرکزی روی آن انجام شود.

حذف قالیچه‌ها

قالیچه برخی از قسمت‌های دکوراسیون را حذف کنید. کف‌پوش‌های چوبی و سنگی عریان، بسیار زیبا و چشم‌نواز هستند. همچنین اضافه کردن یک قالیچه در مکانی خاص مانند پاسیو یا بالکن نیز اقدامی جالب است.

استفاده از اکسسوری در کتابخانه

استفاده از اکسسوری‌های زیبا و تزئینی روی قفسه کتابخانه و کنار کتاب‌ها، علاوه بر زیباسازی دکوراسیون، به آن قسمت از فضا نیز شخصیت می بخشد.

رنگ‌آمیزی چوب پرده

رنگ‌آمیزی چوب پرده و حلقه‌های آن با رنگی مکمل و متناسب با رنگ پرده، جلوه دکوراسیون را زیباتر می کند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره تغییر دکوراسیون خانه در یک روز فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تغییر دکوراسیون خانه در یک روز» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید