کد مطلب:  4357 
2 نظر
2 نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
علت مرگ عسل بدیعی

علت مرگ عسل بدیعی

  تاریخ خبر: 1392/01/12 عسل بدیعی پس از حالت تهوع ابتدا به بیمارستان بهمن برده شد كه مورد پذیرش بیمارستان قرار...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

  تاریخ خبر: 1392/01/12

عسل بدیعی پس از حالت تهوع ابتدا به بیمارستان بهمن برده شد که مورد پذیرش بیمارستان قرار نگرفت. همزمان سطح هشاری وی پایین آمد و بعد به بیمارستان کیان منتقل شد. در آنجا نیز دچار ایست تنفسی شد و از بیمارستان کیان به بیمارستان لقمان منتقل و در آنجا درگذشت.

 

رضا داوودنژاد (همسر خواهر عسل بدیعی) علت و جزئیات درگذشت عسل بدیعی را توضیح داد.

رضا داوودنژاد که در اولین برنامه هفت سینمایی در سال 92 حاضر شده بود، درباره نحوه مرگ وی گفت: این اتفاق برای هیچ کدام از ما قابل باور نیست. امسال به دلیل اینکه من بیمار بودم و نمی‌توانستم به سفر بروم، او هم پیش ما مانده بود. از شروع سردرد و حالت تهوع‌اش همسر من(غزل) پیش او بود. همه کسانی که عسل را می‌شناسند به جز مهربانی و دوست داشتن چیزی از او ندیدند. او همه زندگی‌اش را وقف خانواده‌اش کرده بود. عسل هیچ بیماری نداشت و در سلامت کامل به سر می‌برد.

 

وی افزود: همه ما یک سری مشکلات، ناراحتی‌ها و بالا و پایین‌ها در زندگی‌مان داریم. او خیلی حساس بود و ممکن بود برخی مسائل ناراحتش کند اما نه به شکلی که دچار افسردگی شود. متاسفانه در طول این چند مدت حرف‌های ضد و نقیضی از طرف من و همسرم درباره مرگ عسل در فضای مجازی منتشر شده که درست نیست.

 

وی درادامه با بیان اتفاقاتی که در شب به کما رفتن بدیعی روی داده، پرداخت و عنوان کرد:

زمانی که حالت تهوع عسل شروع شد ما به اورژانس زنگ زدیم و او را به بیمارستان بهمن بردیم که متاسفانه برخورد نامناسبی از طرف مسئولان و پرستاران بیمارستان با ما نشد و هیچ توضیحی درباره وضعیت عسل به ما نمی‌دادند. عسل در اورژانس دچار ایست تنفسی شده بود.وی افزود: از آنجا به بیمارستان کیان منتقل شد. در بیمارستان به ما گفتند که او دچار تشنج شده و سطح هوشیاری‌اش پایین آمده است. بعد از آن او را به بیمارستان لقمان که مرکز تخصصی مسمومیت و مغز و اعصاب است، منتقل کردیم که نام بیمارستان باعث بروز برخی شایعات نیز شد.

 

داوونژاد ادامه داد: در نهایت متذکر می‌شوم مسئله مسمومیت دارویی که از جانب من در مطبوعات مطرح شده بود، صحت ندارد. چون در آن زمان برای اینکه پدر و مادرعسل را زیاد نگران نکنیم و بتوانیم آنها را از مشهد به تهران بکشانیم. من تلفنی به آنها عنوان کردم که عسل دچار یک مسمومیت خفیف شده است و همین مسئله بازار شایعات را داغ کرد.

 

وی در پایان با تشکر از حضور دلگرم‌کننده مردم که باعث شده این داغ برای خانواده بدیعی سبک‌تر شود، گفت: عسل توانست با اهدا 7 عضو خود ازجمله پوستش به 7 نفر زندگی ببخشد. بعداز اهدا عضو وی تعداد افرادی که فرم اینترنتی اهدا عضو را پرکرده‌اند چندین برابر شده است. اگر اعضا فردی در سلامت کامل نباشد امکان اهدا عضو وجود ندارد بنابراین اگر مشکلی در نحوه مرگ عسل بود نمی‌توانستند اعضا وی را اهدا کنند.

 

داوودنژاد درباره وضعیت بیماری خودش نیز توضیح داد که قرار است دو عمل دیگر در اردیبهشت ماه انجام دهد.

: برای دریافت مشاوره درباره علت مرگ عسل بدیعی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «علت مرگ عسل بدیعی» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید