واریز عیدی بازنشستگان و مستمری‌ بگیران تأمین اجتماعی در اسفند ماه | آسمونی
کد مطلب: 40763 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واریز عیدی بازنشستگان و مستمری‌ بگیران تأمین اجتماعی در اسفند ماه

واریز عیدی بازنشستگان و مستمری‌ بگیران تأمین اجتماعی در اسفند ماه

به گزارش آسمونی:سرپرست سازمان تامین اجتماعی از واریز «عیدی» مستمری‌بگیران و بازنشستگان تامین‌اجتماعی تا...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

واریز عیدی بازنشستگان و مستمری‌ بگیران تأمین اجتماعی در اسفند ماه
واریز عیدی بازنشستگان و مستمری‌ بگیران تأمین اجتماعی در اسفند ماه

به گزارش آسمونی:سرپرست سازمان تامین اجتماعی از واریز «عیدی» مستمری‌بگیران و بازنشستگان تامین‌اجتماعی تا 10 اسفند ماه خبر داد.

محمد حسن زدا در جمع بازنشستگان شهر تهران ضمن اعلام این خبر گفت: رقم عیدی همان میزان مصوب اعلام شده توسط دولت است، بنابراین رقم واریزی به حساب مستمری‌بگیران و بازنشستگان یک میلیون تومان خواهد بود.

وی در پاسخ به اینکه آیا عیدی نیز همچون حقوق ماهیانه بر اساس حروف الفبا واریز می‌شود؟ گفت: جزئیات واریز و چگونگی آن متعاقباً اعلام می‌شود.

زدا اظهار کرد: طرحی برای ایجاد امکان خرید اعتباری بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی داریم که با عملیاتی شدن آن بازنشستگان می‌توانند تا سقف حقوق یک سال خود از فروشگاه‌های خاصی لوازم خانگی تهیه کنند.

وی درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان نیز گفت: حقوق فعلی بازنشستگان پاسخگوی نیازهای آنان نیست و امیدواریم در بودجه سال آینده کشور که در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار دارد، اعتبار مورد نیاز برای همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی لحاظ شود.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی افزایش امید به زندگی و کاهش متوسط سن بازنشستگی را از دلایل عمده افزایش هزینه‌های این سازمان برشمرد و گفت: طرح اصلاحات پارامتریک که در مجلس شورای اسلامی درحال پیگیری است می‌تواند به کاهش مشکلات این سازمان کمک کند و بررسی این طرح به سال آینده موکول شده است.

منبع: ایسنا

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره واریز عیدی بازنشستگان و مستمری‌ بگیران تأمین اجتماعی در اسفند ماه فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «واریز عیدی بازنشستگان و مستمری‌ بگیران تأمین اجتماعی در اسفند ماه»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 9 = ?