کد مطلب: 49798 درج نظر
خدمات و نصب داربست با داربستان
زمان مطالعه: 2 دقیقه
داربستان به عنوان اولین مرجع داربست ایران گام های موثری در جهت برطرف سازی مشکلات صنعت داربست برداشته...

داربستان به عنوان اولین مرجع داربست ایران گام های موثری در جهت برطرف سازی مشکلات صنعت داربست برداشته است.

مجموعه داربستان Darbastan.com با همکاری بیش از 300 شرکت در زمینه داربست و با بکارگیری نیروهای مجرب سعی دارد تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد. در زمینه کار در ارتفاع که از مشاغل سخت است باید گفت که شرکتها می توانند بهترین اجرا را در جهت دسترسی به قسمتهای مختلف پروژه را میسر سازند.

معرفی مشتری به شركتها و كسب و كارهای فعال در اين زمينه و ايجاد اشتغال برای اساتيد و يا افراد با تجربه در اين زمينه نيز از جمله فعاليت های وابسته به ماموريت داربستان می باشد.

ارايه خدمات آموزشی با هدف ارتقای كيفی فعالين و افزايش رضايتمندی مشتريان و همچنين فعاليت های رفاهی و اجتماعی مرتبط با فعالين در اين زمينه نيز از فعاليت های جانبی مجموعه داربستان است. معرفی توليدكنندگان محصولات مورد استفاده و همچنين ايجاد بازار كار و مشتری برای توليدكنندگان نيز در ماموريت كاری داربستان قراردارد.

مجموعه داربستان در صدد است روندی هميشگی با هدف تجربه ای ماندگار و لذت بخش در صنعت داربست ايران برای كليه ذينفعان داخلی و خارجی ايجاد نمايد و به عنوان منبع اطلاع رسانی و مرجعی كامل در زمينه های مختلف اين فعاليت و در دسترس ذينفعان قرارگيرد.

داربست های مدولار

داربست مدولار سریع ، آسان و ایمن هستند.

داربستان این داربست ها را به صورت اجاره و یا فروش در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.

داربست های جدید و نوین

داربست های سنتی سالها است که باعث ایجاد حوادث ناگواری شده است و کافی است تا در کوچه ها و خیابان های شهر تهران قدم بزنید و با چشم خود داربستها ببینید و در مورد آنها نظر بدهید و بی شک بسیاری از آنها نا ایمن هستند نه تنها برای عابرانی که از کنار آنها در گذر هستند بلکه برای کارگرانی که بروی آنها کار می کنند بسیار خطر زا هستند .

با داربست های جدید می توانید ایمن کار کنید و همگام با استاندارد های روز دنیا باشید داربستان این داربست ها را به شما پیشنهاد می کند چون سرعت انجام کار را چندین برابر افزایش می دهد و ایمنی در این نو داربست ها طبق استانداردهای روز دنیاست و شما می توانید از انواع مختلف آنها استفاده و کارهای خود را جلو ببرید.

تخمین آنلاین قیمت داربست در تهران

یکی از اقدامات مهم داربستان درخواست خدمات آنلاین است.

این درخواست ها ممکن است دریافت خدمات، تخمین قیمت استخدام، تامین نیرو، خرید و فروش محصولات و غیره باشد مشتریان عزیز می توانند از این طریق استعلام قیمت کنند و کارگران و استادکاران می توانند خود را آماده به کار اعلام کنند شرکت ها درخواست تامین نیرو کنند و تولیدکنندگان محصولات خود را معرفی کنند.

محاسبه قیمت ها برای یک ماه می باشد. داربست های نما معمولاً به صورت مترمربع محاسبه می شوند ولی در برخی نماها که برآمدگی دارد از مترمکعب استفاده می شود. کفراژ، داربست مسقف و زیر بتن نیز مترمکعب می باشد.

 

 

ثبت نظر درباره «خدمات و نصب داربست با داربستان»

برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید


ورود به سایت